Kupa brokovnice

Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

tusim v aktualnom cisle Zbrane&naboje je clanok o zasobnikoch Maxrounds. Pokial slape vsetko tak super,ako popisuju,tak budu mat brokari akcnych disciplin radost a vyrobca kopec korun.... :lol:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 27 Dec 2009, 17:06, upravené celkom 1 krát.
inspiring_perlman

Príspevok od používateľa inspiring_perlman »

Dakujem za tip
dan12
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa dan12 »

elegant_poitras

Príspevok od používateľa elegant_poitras »

Akurat som pozeral Winchester 1300 v komise a chcu za nu 400 eur TAK ANI NEVIEM CI TO JE ALEBO NIE JE DOBRA CENA netusite co to tak moze bezne stat ?
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

400 éčiek? Neviem ti povedať, či je to dobrá cena, závisí to od viacerých vecí, najviac od stavu zbrane. Ale za 500+ máš novú Benelli Nova, za 550+ Benelli Supernova. Ja som bral tú druhú a po pár sto ranách ani nemôžem byť spokojnejší.
pretorian
prispievateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa pretorian »

Zdravim strelcov, nechcem zakladat nove vlakno tak skusim tu. Potrebujem brokovnicu pumpu na ipsc,kaliber 12, aky by mala mat dlhy lauf? Su choky dolezite pri ipsc? Aku znacku a odkial by ste odporucili? Aka velkost brokov , pripadne ake strelivo sa pouziva? Vopred vdaka za odpovede.
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20 years 1 month

Príspevok od používateľa Kall »

tak třeba Benelli supernova
lauf 26", pod lauf prodlužku +3, je to komorovaný na 12/89, tj. materiálově dimenzovaný tak, že to nezničíš střelbou, díky délce hlavně je prodlužka akorát a nepřesahuje, kapacita pro Practicaly 10 ks.
Nabitý i vybitý je to celkem dost vyvážený, sklon pažby se dá upravit ....
Láduje se do toho podle stage takže i víc než 24 gr.Některý stage jsou na slugy atd.
Chocky to má ve standartu 3 ale dají se dokoupit další mezi rozměry.
je to myslím nejpoužívanejší značka na ipsc ale dá se použít i na homedefense :D
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Jack: odkial sa daju zobrat tie beneli co si pisal?
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Jackov prispevok je 4 roky stary, dnes cena Benelli zacina na cca 900 Eurach.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Benelli dovaza Peter Jedlicka zo Zelenca pri TT. Ked to mas cez cele SK, nech ti ju u neho objedna tvoj obchodnik, ktorého mas nablizku....

http://www.benelli.it/en/world-sales-ne ... 97&=Search
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Aha oukej, preto sa mi ta cena nezdala uz mi to je jasne :)
pretorian
prispievateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa pretorian »

Tiez si myslim ze benelka ci uz nova alebo supernova by bola najlepsia volba, ale je tu ta cena od 900+. To nie som ochotny za brokovnicu utratit v prvom rade brokovnice nemusim ale chcem sa ucastnit 3gunu a nemam pumpu. Tak viac menej zvazujem browninga s 24 palcovou hlavnou bez moznosti chokov zasobnik 7+1, alebo v hermese som videl winchestra asi sxp 28 palcov hlaven s chokmi ale kapacita len 4+1. Z toho brovninga som si uz strelil je celkom v pohode len mi vadi ze je bez mieridiel a keby bola s chokmi bola by univerzalnejsia respektive ucinnejsia aj na vacsiu dialku. Este sa na to vyspim.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Na Winchester SXP sa uz robia predlzenia zasobnika.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

A musis brokovnicu nutne vlastnit? Ked pises, ze ides do toho len kvoli triganu, tak by sa mozno nasla dobra dusa, kt. by ti ju pozicala na odstrielanie. Kedy to bude a kde? Ja by som to tiez siel rad strelit :)
Ja som tiez len pre MS v brokojde kupoval pusku ale zas to bola cena, kt. sa neodmieta. Tak som vzal hrkalku od Mosberga 500, s 18,5 palcovou hlavnou. Jediny problem ma moj Mossberg, ze sa tam neda dat predlzenie zasobnika, takze som na 5+1 a cely stage je potom o prstovani.
Zerie vsetko, okrem cervenych SB plastik 8 gul po 8 gul v naboji, tie sa sekaju, neviem preco.
Mam este sksusenost z Remingtonom 870, tiez fajny kusok. Podla mna porovnatelny s Mossbergom ale na Mossbergu sa mi viac paci umiestnenie poistky na chrbte puzdra zaveru.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"