Brokovnice Derya

inspiring_newton

Brokovnice Derya

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

nejake referencie?
podobnost z uzkon nahodna?az by som povedal,ze to robi ta ista zbrojovka
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

držal som to v rukách, skumal a podla mna to robí Uzkon, je to uplne identické, ale že uplne, mam UZKON TRX a je to to isté...
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

rovnako tak Dexter brokovnice,predpokladam
fenix
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 11 years

Príspevok od používateľa fenix »

dnes som mal moznost si to omakat, ked porovam uzkona s radikalom, tak radikal mal lepsiu povrchovku, tieto derya mali porovnatelnu pvrchovku ako radikal (celkom slusnu), ale napr viacere modely mali chocky ...trocha som aj z toho postrielal, ale nic take ze by som mohol nieco objektivne povedat o spolahlivosti ..vsetko len par ran, ale bez zavady... inac co sa tyka tych tureckych brokovnic tak celkovo som videl asi 15znaciek s rozlicnymi nazvami ktore mali rovnaky koncept a pravdepodobne aj diely odoberaju od rovnach subdodavatelov, a na firme je uz len dopracovanie a finish
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

mne to príde ako niektoré výrobky z číny, vyrába to tam jedna fabrika, len strieka na ne názvy predajcov, ktorí to následne pod svojimi značkami predávajú koncovým spotrebiteľom :lol:
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Tomuto postupu sa vravi znizovanie vyrobnych nakladov za ucelom zvysovania cisteho zisku. Uvediem konkretny priklad z praxe, aj ked nie ohladne zbrani. Moja draha polovicka svojho casu robila v GB vo fabrike na sampony, tekute mydla a pod. Z velkej plastovej nadoby plnili na plnicke bezne lacne tekute mydlo do malospotrebitelskych baleni. Potom sa na linku doniesli ine prazdne malospotrebitelske balenia, ale uz s nalepkou Antibacterial. Tie boli v obchode samozrejme drahsie. Velka plastova nadoba, z ktorej sa plnili tie Antibacterial male balenia, vsak ostala ta ista. Inymi slovami "oyeb", t.j. vyssi zisk pre sudruha kapitalistu.

P.S.
Brokovnicu Derya ( alebo Dexter ? ) som videl stvrtok 20.4. v GDU KE, tak kto to ma blizko, mozte si ju tam obslintat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"