Brokovnice

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

dobrá puška za tie peniaze.
Objednávka je uzatvorená, budúci týžden alebo ten ďalší idem pre objednané pušky.
elegant_stonebraker

Príspevok od používateľa elegant_stonebraker »

Aha takže už neskoro,, na slovensku som to tu videl niekde za cca 260 eur myslím, že na Blackmarket,, vás to po rozpočítaní poplatkov atď vychádza menej ? A ešte jednu otázku, uzkon AS18 ma flashider na konci hlavni na pevno alebo ako vymeniteľný choke, a keď choke, tak či je to možné aj na TR-x. Díky.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

TRX nemá na konci hlavne choke. Nedáš tam nič.
Nové TRX dojdú v cene 5200CZK.
elegant_stonebraker

Príspevok od používateľa elegant_stonebraker »

Aha ďakujem za info. Aj tak to je pod 200 eur až je to už so všetkými poplatkami. A ďalšia objednávka bude kedy cca? a kde sa to preberá ? nech viem, či mám počkať, alebo ísť po vlastnej osi.
matus15
občasný prispievateľ
Príspevky: 29
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa matus15 »

tiež by ma zaujimalo, či budú ešte ďaľšie objednavky... som si to naneštastie tu všimol až teraz a ta cena je super a čo čítam tak aj kvalitovo je OK a s kamaratom sme si ich planovali kúpiť len dostať sa k nim nie je až také jednoduché
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Pumpy TRX už sú v BA.

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
gereta
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa gereta »

Verejne by som chcel tymto podakovat Petersonovi za obetavy pristup pri tomto hromadnom nakupe. Chcelo tu vela casu, komunikacie, telefonatov, sms-siek a ochoty z jeho strany. Este raz vdaka. Jedna mi oddnes hovori pane! :D
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Ja taktiez dakujem za vsetko to usilie a namahu a hlavne za ochotu pomoct druhym.
Klobuk dole. Velka vdaka.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

v tomto eshope je možné objednať pištolovú rukoväť. Pokiaľ by sa robila spoločná objednávka, poštovné sa rozráta a vyjde to za fajn cenu.
http://www.zbraneostrava.cz/zbrane/esho ... va-rukojet
Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

ja mam zaujem o tu rukovat, prida sa niekto dalsi?
Používateľov profilový obrázok
gereta
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa gereta »

Trochu sa trapim s tym UZKON TR-X om.
Ako sa da vybrat magazine plug - obmedzovač nabojov v trubke?
Ta zaslepka vpredu sa mi moc nezda ako elipsoid a trochu som ju uz "dojebkal" ...
Chce to hrubu silu, alebo trochu s rozumom?
luco7
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa luco7 »

V prvom rade sa chcem poďakovať Petersonovi za ochotu pri vybavovaní.
A pokiaľ ste ešte nezistili tak obmedzovač nábojov na TR-X nie je. Aspoň ja som ho tam nemal. Tak isto som to trochen poohýbal zo šrobuvákom a nakoniec som zistil že tam nič nie je. Ten pliešok je držiak struny aby nevybehla von. Škoda že som sa do toho montoval skorej ako som tam dal náboje :)

Tu som našiel video ako to malo vyzerať keby tam niečo je https://youtu.be/ULjevEEztNE?t=40
Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

ani ja som nemal obmedzovac. ale vybera sa nie cez predok, bez poskodenia tej plechovej zatky sa to ani neda. potom co by si tam dal naspat? treba demontovat zasobnik dole z "tela" a je to. je tam len struna, pripadne obmedzovac, ale ako hovorim, ja som ho tam tiez nemal. ale demontaz som si vyskusal :)

PS: chlapci, co ten pistol grip? nebudete kupovat nikto?
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

A pochval te sa. Ci funguje dobre, ci je problem z neakou municiou, pripadne postrehy a pripomienky.
Danielson
občasný prispievateľ
Príspevky: 3
Registered for: 8 years 3 months

Príspevok od používateľa Danielson »

gereta napísal: Chce to hrubu silu, alebo trochu s rozumom?
Citujem: Je to strašně jednoduché. Na konci zásobníkové trubky je taková zarážka s půlkulatou dírou. Ve skutečnosti ta zarážka není kulatá, ale je to elipsa. Když se na tu zarážku podíváš tak, aby díra byla v poloze "D" tak levá a pravá strana té zarážky je delší. Zarážku musíš zamáčknout dovnitř a pak naklonit buď vlevo či vpravo a pak ji vytáhneš. Pak vyndáš omezovač pryč a obdobným stylem zarážku zase vrátíš - nakloněnou zamáčknout dovnitř a pak srovnat. Může taky trochu usnadnit když nebudeš zamačkávat přímo zarážku, ale šroubovákem v jejím otvoru zamáčkneš ten plast pod ní.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"