Imbel m964

Používateľov profilový obrázok
Ante
prispievateľ
Príspevky: 180
Registered for: 16 years 3 months

Imbel m964

Príspevok od používateľa Ante »

Máte niekto osobné skúsenosti s touto zbraňou? predáva ju deas a waffen. V akom sú stave, sú repasované alebo uloženky?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Sú to repasy, má ju Agger, on je s ňou spokojný a tipujem, že ti napíše viac.
Používateľov profilový obrázok
Ante
prispievateľ
Príspevky: 180
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Ante »

ano, videl som to vo fotogalérii, a vidím že robil aj tuning, takže ďalšia otázka je, či je to presná kópia (alebo sú iné rozmery?) a či pasjú diely určené pre FN? ďakujem
klingy
častý prispievateľ
Príspevky: 1588
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa klingy »

Pokial viem tak Imbel by mala "origo metricka" licencia FN mala by byt..
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no z tych repasov co sa u nas objavili spolahlivo funguje tak kazdy druhy :) na jednom z tych v Dease ani nesiel vybrat zasobnik , na Aggerovom je (bol) vcelku kumst nastavit packu poistky do polohy fire.. a tak

tie uplne zle sli na deko alebo expanz , z tych lepsich je uz vacsina rozobratych :)
Používateľov profilový obrázok
Ante
prispievateľ
Príspevky: 180
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Ante »

ten čo som pozeral ja v kolarove vyzeral celkom dobre, pozeral som aj zaver, uzamykanie atd, neyzeral opotrbovaný, ale bol dost zaj.. od oleja tak som to moc neobzeral ani som nemal moc času
.. ale zasobnik som nevedel vybrat :-)...
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Tak mojich par postrehov podla poziadaviek Anteho:

- Stav: presne ako pise Roman, je to kus od kusu. ALE vacsina problemov sa da vyriesit pomerne jednoducho. Prvotna pricina preco su prakticky vsetky problemove je nova povrchovka. Ta zanechala rezidua, ktore sposobuju drhnutia na spojoch/ovladacich prvkoch (ako pisal Roman s tym nevyberatelnym zasobnikom). Nie je to vsak nic co by smirgel 1000-1500ka nevyriesil. Druha vec je udrzba "povodnym majitelom" tj brazilskou armadou, ktora zanechala bordel na bezne nedostupnych miestach. Aj ked sa to chlapci z waffenu snazili odstranit, jednoducho nie je rentabilne celu zbran do posledneho dieliku rozobrat a precistit. Na druhej strane pre mna to bola zabava. Robota na dva dni a 1 hadku so zenou, ale inak prijemna. Co sa tyka fukcie zbrane ta je bezchybna. Lauf aj s tvrdochromom ako zrkadlo a aby som parafrazoval inzerciu "zbran viac nosena ako strielana". Romanom spominany problem s nastavenim selektora je sposobeny prerabkou na semi, no odstranit sa da velmi jednoducho.

- Pokial viem zbrane nie su repasy. Ako ich niekto z brazilskych skladov "vyskladnil", a paserak zabalil, tak sa dostali az do ruk colnikom a odtial do waffenu. Povodne boli vyrobene na nikdy sa neuskutocnenu vojnu medzi braziliou a argentinou.

- Licencia FN: Imbelky su orignial europske metricke, takze vsetky diely na metricke sedia ALE nie je uplna spatna kompatibilita s inchovou verziou L1A1 (a jej klonmi). Cize napr. metricky zasobnik ide na metricku a inchovu, inchovy na metricku nejde.

Na svojej som upravil prakticky vsetko co aftermarket ponuka. Rail dust cover na montaz optiky, quad rail na predpazbie na osadenie noziciek, pistol grip z M249.

Ak ta zaujima este nieco, pytaj sa.
Používateľov profilový obrázok
Ante
prispievateľ
Príspevky: 180
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Ante »

odkial si objednaval tie diely? midway? bolo ich treba dopasovať(krytku s railom a predpažbie)?
a na kolko snim strielas? ako je to s presnostou?
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Vsade mozne som objednaval, najma ebay, optics palnet a mekka FALov DSArms.

Dopasovavanie sa nekonalo, napriek tomu ze oboje su vyrobky UTG (a teda cina). Rovnako som prekvapeny kvalitou ich spracovania a ich odolnostou.

Strielal som s nim na DPSke ale vysledok bol mizerny najma koli strelcovi a slabej optike. Cakam kedy budu nejake volne peniazky na solidnejsiu optiku s aspon 6x zvacsenim idealne nieco okolo 10. Ohladom presnosti strelby by sa mohli vyjadrit lepsi strelci nez ja ;)
Používateľov profilový obrázok
Ante
prispievateľ
Príspevky: 180
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Ante »

ďakujem všetkým za odpovede, a Aggerovi za menšiu recenziu, velmi mi to pomohlo aby som si o tej zbrani urobil nejaký obraz
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"