Glock NET / T.A.S. tritium/fiberoptic mieridla

inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Cervena svetlovodiva mucha AmeriGlo GF-165-115R:

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
siver
prispievateľ
Príspevky: 321
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa siver »

Tak ako som sľúbil, nafotil som nové trítiové mieridlá Heinie. Popri tom som zistil, že fotograf zo mňa nebude :evil:

Tu je celkový pohľad:
Obrázok

Porovnanie výšky s origoš plastovou muchou:
Obrázok

A tu ešte nejaké foto:
Obrázok

Obrázok

Ešte stručne napíšem prvý dojem.
Tieto mieridlá som pred kúpou nikdy v skutočnosti neskúšal, nepoznám nikoho kto by ich mal. Po nahodení som hneď vedel, že je to pravé orechové.
Na rozdiel od trítiových Glock mieridiel - tieto nemajú hladký cieľnik ale je ryhovaný a druhý rozdiel je, že mucha má rovnaký rozmer ako výrez v cielniku. Takže pri zacielení, je okolo muchy tak akurát svetla. A to mi vyhovuje.
Tento typ som zobral preto, že mi nevyhovujú klasické kde zrovnávaš 3 body horizontálne. Ja som zvyknutý z Allroundu na čisto čierne mieridlá a také som chcel aj na Glock. Ale potom som si povedal, že na obranu budú lepšie trítiové - ale tento typ.
Ináč na fotkách to nie je až tak vidieť ale svetelný bod je väčší na muche ako na cieľniku.
Bol som aj opáčiť nastavenie mieridiel na strelnici. Oproti pôvodným je to teda dobrý rozdiel. Ešte ich musím stranovo doladiť ale výškovo to ide na "flek" (strieľané na 15 m), čomu sa dosť teším.
Naposledy upravil/-a siver v 18 Dec 2011, 07:08, upravené celkom 1 krát.
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"