Laser na G19

inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Asho:toho instruktora si kludne zaplat:nikto(okrem webforistov) nespadol z neba uceny:)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Pevne mieridla su zaklad, ale kolimator ci pudovo laser su koli rychlejsiemu a presnejsiemu zamiereniu o tom niet pochyb.
Ked dosiahnem svoj pomysleny strop, upgreidujem a dosahujem dalsiu metu, da sa i cheatovat a preskakovat mety, ale je to ako zrat aSTEROIDY :-)
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

chlapec sa asi nevie dostat cez 50 bodov a potom sa cuduje ze s laserom nastriela cez 90 :-) asi ani sam netusi na co mu to je, len to videl vo filme a chce take mat :-)
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Nemusime hned na novacika utocit nevecnym prispevkom a zhadzovat ho kvoli jeho streleckemu hendikepu :roll:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

abakan
on uz zabudol,ze este nedavno sa pytal k..tiny /ci je na strelnici terc kryty,aby pri dazdi nezmokol a nebola z neho gulicka
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ono v dnesnej dobe si uz konecne moze kupit kto chce co chce. Co mu pomoze a co nie je otazne, ale hlavny je po pocit a sebauspokojenie v tom spravnom ponimani ;-)
AchoSK01
občasný prispievateľ
Príspevky: 36
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa AchoSK01 »

Kazdy raz z niecim zacina a fora su o tom, aby sa niekto novy poradil... Osobne som skusenym clenom na inom nemenovanom fore, ktoresa venuje uplne inej problematike a nikdy som nemal problem poradit "navacikom" ked som vedel, dokonca az k nevoli istym clenom a predajcom na uvedenom nemenovanom fore...

Kazdopadne je to vzdy o ludoch - na kazdom fore su "premudreli rypaci" a "normalni" - ktory radi poradia aj novym a tymto dakujem tym z druhej menovanej skupiny na tomto fore a ostatni su mi...
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Takze ako som slubil tu mam alternativu pre zacinajucich strelcov, alebo pre inych operatorov 8)

http://webforum.sk/viewtopic.php?f=18&t=11206

V pripade potreby si operator moze nahodit i podvesny laser, ale netreba zabudnut, ze potom treba specialne puzdra :idea:
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"