Glock 42

Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 2 months

Glock 42

Príspevok od používateľa Ja som »

takze pravdepodobne predsa len pravda...

Obrázok

Obrázok

http://www.thefirearmblog.com/blog/2013 ... k-380-acp/
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Mám pochybnosti hneď z dvoch dôvodov. V prvom rade prečo by nešli radšej do 9 luger? A ak by to predsa spravili v Browningu, tak nechápem ten uzamknutý záver, resp. aspoň z tej fotky mi príde ako uzamknutý.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

9 Browning je označovaný ako kaliber, u ktorého MôŽE byť použitý neuzamknutý dynamický záver, nie že MUSÍ BYŤ :evil:
Viď napr. Ruger LCP :wink:
Uzamknutý záver pri takom prckovi dáva možnosť použiť slabšiu vratnú pružinu, takže nevylúčime ženskú polovicu užívateľov :lol:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Jasné, ale výrobne to bude drahšie. Ak je je to ale pravda, že to bude takáto konfigurácia, tak mi to príde divné. Je to rozmerovo bližšie Rugeru LC9 ako Rugeru LCP. Je to oveľa vyššie ako LCP a napriek tomu tam nedokázali dať väčšiu kapacitu ako 6 nábojov, ktoré už má Ruger? Fakt teraz nejde o žiadnu averziu voči Glocku, ukázať toto isté s kalibrom 9 luger, tak si poviem fajn, ďalší hráč na trhu, ale v 9 Browning? :roll:
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Výrobne to nemusí byť drahšie, práve kvôli "unifikovanému" uzamykaniu, použije sa existujúce vonkajšie obrábanie hlavne... :wink:
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2038
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Na jednoradový subkompakt od G čakám už dlho, som rád, že sa konečne vydali aj touto cestou. Samozrejme, konkurencieschoposť tychto modelov sa ešte len ukáže. Dúfam ž časom dajú aj niečo v 9 luger.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Zoid: ak to nie je fake tak si myslím že uvidíme podobnú obchodnú taktiku ako u rugra, najprv pustia na trh 9Br a až sa US trh nasýti, predhodia model v 9L. Amík kúpi, Gaston zarobí.
miro1
prispievateľ
Príspevky: 297
Registered for: 17 years

Príspevok od používateľa miro1 »

Obrázok

Obrázok

Vyzerá to, že konštrukcia zbrane je v podstate rovnaká ako u zvyšku G-čiek. Čo ma teší...
Od kupy rugera LCP a jemu podobných zbraní ma vždy odradzovalo, že to proste nie je Glock 8) (rozoberianie zbrane, záchyt záveru a zásobníka, dostupnosť dielov a zásobníkov, blbuvzdornosť a všeobecná odolnosť voči kadečomu, spolahlivosť a výdrž na strelnici)

Trochu škoda, že to zatial nie je v 9luger....Počkám, či sa neurodí v 9luger do leta a ak nie, letné obdobie pokryjem 42kou :) :) :)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Miro: možno by som s tým nadšením ešte počkal. Ak to teda je, tak to teraz až vyšlo na verejnosť. Ešte treba počkať kým sa to reálne dostane na trh a potom ešte treba počkať kým sa to reálne dostane na náš trh. Nemyslím že to bude do leta a že vyjde tak skoro ďalší model v 9 luger... tak to už vôbec nie, iba že by prinášali obe verzie naraz a uniklo info iba o tejto jednej. A potom by bolo ideálne počkať aké budú reakcie ľudí čo si to naozaj kúpili medzi prvými, či to nemá nejaké detské choroby.
miro1
prispievateľ
Príspevky: 297
Registered for: 17 years

Príspevok od používateľa miro1 »

Tak už je to vonku... http://www.youtube.com/watch?v=i8C5Y4r5FDk
Uvidíme, čo bude pod označením Glock 40 ...prípadne glock 43 ...
Glock 41 by mal byť v ráži 45acp na štýl glocku 34 ....
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Recenzia, ktorá vyznieva dosť pozitívne:
Glock 42 Review

(v angličtine)
Používateľov profilový obrázok
neosk
prispievateľ
Príspevky: 345
Registered for: 11 years 8 months

Príspevok od používateľa neosk »

velmi sa mi paci velkostou, len .380 mi pride skor "meh". By som uvital single stack 9mm. Inak reklama je fajna na to :) http://www.youtube.com/watch?v=c1_ajGMp3mk
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Neviem, 2x som si pustil tu reklamu a jedine zbrane ktore ma tam uputali boli tie zenske zbrane ;)
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

cas 0:36 :roll:
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"