Vyskakujúci zásobník

akustik
občasný prispievateľ
Príspevky: 8
Registered for: 10 years 2 months

Vyskakujúci zásobník

Príspevok od používateľa akustik »

Ahojte. Mám taký problém so svojím skoro novým G 17 bol som nedávno na strelnici a po pár zásobníkoch mi začal po každom výstrele vyletovať zo zbrane zásobník pritom som ho riadne zatlačil lenže všimol som si na tej hrane kde zrejme zásobník zapadne do jeho záchytu je to celkom "vyjazdené". Chcel by som vedieť, či má niekto podobnú skúsenosť alebo skôr problém. Jedná sa o môj prvý Glock skúsenosti nemám s touto zbraňou žiadne a zostal som nemilo prekvapený predsa jedná sa o spoľahlivú zbraň (údajne) teda žiadny iný problém som neregistroval. Prikladám Obrázok na ktorom je možné vidieť oba zásobníky jeden v pohode druhý má to miesto poškodené. Kontroloval som aj vypúšťač zásobníku ten je pekne hranatý takže od tial asi vietor nefúka. Prosím poradte mi čo to môže byť.
Prílohy
13555828_590586827786257_215576868_o.jpg
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

ten lavý poškodený zásobník bol uplne nový? lebo to vydrané vybratie záchytu mi príde ako keby už mal toho za sebou dosť...
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

mam niekolko 12roc. zasobnikov co maju uz co to za sebou,ale toto som este nevidel
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Robia to oba zasobniky alebo ten "v pohode" funguje ako ma? Ak to robi len jeden, tak najskor vadny zasobnik. Drzi pevne ked ho skusis vytiahnut s rukou(bez stlacenia vypustania)?
akustik
občasný prispievateľ
Príspevky: 8
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa akustik »

Najhoršie na tom je že keď mi to začalo robiť začali mi aj náboje dochádzať takže neviem na 100% povedať že práve ten poškodený to robil ale myslím že to bol on lebo posledný som strielal ten druhý dobrý a ten to nespravil takže asi tak. Myslel som že stláčam vypúšťač ale nestláčal som ho pri streľbe. No a v zbrani držia napodil oba dobre skúšal som vyťahovať bez stlačenia a držali ale pri strelbe je to predsa len väčšia vybrácia. Inak zbraň mala ešte zvyšky medenej pasty vnútri a bola perfektne čistá takže skutočne nepochybujem že bola skoro nová pri mojom hraní sa s ňou nasucho som ju "opotreboval" viac ako bola ked som ju bral. nerozumiem stavu toho zásobníka fakt...
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Zasobnik vyzera ako mechanicky poskodeny a povedal by som, ze na 99% je vada prave v tom zasobmiky a nie v zbrani. Ak by bola chyba v zbrani, tak najskor v pruzinke (drote ci ako to nazvat), ktora drží vypustac zasobnika. Ten zasobnik nemohla poskodit zbran.
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

zahodiť ho, kupiť nový a neriešiť, ved nový stojí cca 20,- :wink:
akustik
občasný prispievateľ
Príspevky: 8
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa akustik »

Vďaka chlapi určite kúpim nový, prevetrám a potom napíšem či sa to vyriešilo. Sranda takáto vec by ma teda nenapadla že sa môže stať...
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"