Glock 26

eager_pike

Glock 26

Príspevok od používateľa eager_pike »

uvazujem nad kupou zbrane na kazdodenne nosenie s kalibrom 9mm a zatial sa mi najviac pozdava glock 26. Na nete som pozrel zatial zbrane Kevin 706, K100, Ruger LCP,ČZ 92, no ani jednu som zatial nedrzal v ruke. Vie mi niekto poradit, ktoru si vybrat, ktora je najlepsia podla vas?
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa igoros »

chces porovnavat neporovnatelne. Pokus sa specifikovat, co ocakavas od tej zbrane. Lebo chces porovnavat full size so subcompaktami a co sa tyka kalibrov, tiez v tom nemasjasno. Skus si preluskat forum, trosku sa dostan do obrazu a je tu urcite vela z nas, ktori ti radi poradia
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:17, upravené celkom 1 krát.
eager_pike

Príspevok od používateľa eager_pike »

dakujem za odpovede :) . zbran chcem nosit stale so sebou, chodit si raz za cas zastrielat na strelnicu a ked uz k niecomu dojde ( pan boh chran), aby som sa mohol s nou aj obranit, preto tych 9mm.. nezalezi mi na tom, ci to bude subcompakt alebo full size... v skratke, kedze som zaciatocnik chcel by som radu, aku zbran by ste mi odporucili...
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Podobne som rozmyslal aj ja.Chcel som nieco aj na nosenie,aj na strelnicu a mal to byt glock 9luger.Vysledok bol G19-ani maly,ani velky :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

:?: najlepšia a najmenšia :?: sa naozaj nedá povedať. Ale rozhodne najškaredšia ! Označovaná aj ako: "velebnosti hnus". :oops:
Naposledy upravil/-a Igoca v 21 Mar 2009, 17:57, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Asi sa patrí to tu trosku podvrtnut,Glock mozno neni až taky vešak ale v dobrych rukach sa snim daju robit zazraky :twisted: A určite je na neho vačši spolah ako ako na ....
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to balistik: máš pekné nové logo. 8) Nie je tu dajako ticho?:D
Naposledy upravil/-a Igoca v 21 Mar 2009, 18:03, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ja viem ze je,ale ked tu trocha vrtneme tak nas zas stopnu :cry: :twisted: Na akcii v MT ti ukazem hnusny Glock ktory je určeny ako pracovny stroj na najhoršie chvile :wink:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:17, upravené celkom 1 krát.
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Skús sa pozrieť na hk P2000 SC je to niečo aj na strelnicu aj na nosenie , je menší ako G19 a má lepší uchop ako G26 :D
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

polda...

Viem ze to nemusi byt vzdy jednoduche ale my ti mozeme realitu len opisat ale zazit by si ju mal sam. Inak povedane ak mas moznost vyskusaj :wink:
Co strelec to iny nazor a ty potrebujes zbran co by mala vyhovovat hlavne tebe. Zbran ktoru som nikdy nemal v ruke by som urcite nekupoval :idea:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

noacoak-zbran co si nemal v ruke by si nekupil haha :twisted: :lol: kua to som sa nasmial :lol:
eager_pike

Príspevok od používateľa eager_pike »

zatial vedie G26 s predlzenou patkou.. kazdy ma svojho milacika a vsetko ma svoje vyhody a nevyhody.. mozno zmenim nazor ked si ju ,, obhmatam" :) tesi ma, ze skor ako som stihol kupit zelezo som natrafil na vase forum - zas som o cosi mudrejsi :idea: .
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Len zas nedaj na forum ,lebo kazdy odporuca ine,najlepsie co ti sedi,slape spolahlivo a po čom ti srdce baží.Moj sen STI-alebo K-100 :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"