GLOCK 30

Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Super páni, ale nikto mi tu nepíšete aké máte ruky :roll:
Poprosím vás - váha, výška, veľkosť rúk (podľa vás)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

keby si bol vonava osemnastka tak ti svoje ruky predvediem na pockanie

ale nemam tlapy ako lopaty na sneh, normalny dvojradovy Glock sa mi drzi dobre, G21 je mi velky, G21SF lepsie , G36 je tenky ale drzi sa dobre.... rukavice mam velkost 9-10 :)
inspiring_morse

Príspevok od používateľa inspiring_morse »

Beno uz si kupil toho Glocka?Ak ano tak napis ako si spokojny a ci odporucas.Ja tiez uvazujem nad nejakym subcompactom.Bud G-30,G-36 alebo G-27 alebo nieco podobne.Je to velmi krasna zbran a cital som na nu same chvali tak uvidim.V 45 ACP sa m strasne paci ta"VELKA DIERA V HLAVNI"a celkovo ten naboj ma proste respekt!
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

CIPIAK, ja som G30 drzal v pondelok v ruke v predajni ... chcel som si ju kupit, no rovnaky problem, ako s G19 ... padal mi malicek, je mi jasne, ze sa daju kupit aj zasobniky s vacsou botkou, ale ta zbran mi prisla aj nejaka moc siroka...proste mi nesedela dobre ... mozno som bol rozmaznany od G17 :lol: ale keby som isiel kupovat .45acp a musel to byt glock, tak G21SF sedi v ruke perfektne :wink:
inspiring_morse

Príspevok od používateľa inspiring_morse »

Ja som drzal v ruke G-26 u FRANA a ten mi sedi dobre.Viem,ze G-30 je trochu vecia(172-121-32.50mm),treba asi vyskusat original 30tku.Xader skusil si G-36? Ma uzsiu rukovet oproti 30tke o 4mm(28.50).A co sa tyka G-21 je uz o dost vecia,chcem SUBCOMPACTA na nosenie a ta G-30 sa mi paci a vychadza mi ako najlepsia volba. Ak mi 30tka nesadne isti to este G-27. :lol:
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Zdravím páni, chcel by som sa spýtať, kde ste kupovali svoje Glocky a kde sa to podľa Vás najviac oplatí, resp. kde sa dá dohodnúť najlepšia cena ak samozrejme zoberieme do úvahy, že nechcem len pištoľ ale aj náhradné zásobníky, puzdro na zásobníky, náboje a možno ešte mieridlá. Konkrétne mám na mysli Glock 30 SF.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

najnizsie ceny na Glocky najdes u dovozcu - a to je BWarms, ktore sa na nove glocky gen 3 pohybuju okolo 550 eur. Samozrejme ak si policajt alebo prislusnik OZ tak mas nizsiu cenu.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

No chalani nechcem vam kecat do ceny, ale v puskarstve u p.Skrabaka pri Piestanich http://www.zlatestranky.sk/ludia/Banka/ ... +Ladislav/ ,
som za gen4 G22 dal 536 euro a gen3 mi ponukal cca za 515 euro.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

tak to by bola fakt svela cena! :) teraz ma napada ze na dvojradove 45tkove glocky su vsak vyssie ceny troska
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

TAK :D a nový Glock 30 SF je doma :wink: . Stihol som ho už aj trošku preskúšať na strelnici a poviem Vám páni a dámy - toto je asi najlepší glock, z ktorého som mal možnosť si zastrieľať - streľba z mojich rúk zatiaľ len na 10m bola nadmieru presná a k spokojnosti a chovanie zbrane pri streľbe veľmi príjemné (žiadne nepríjemné pocity z príliš veľkého spätného rázu, ktorý sa jak si nedostavil :lol: ) . Zbraň sa drží v mojich menších rukách výborne (dokonca by som povedal, že mám z nej lepší pocit ako z Glocku 19 G4, ktorý tiež mám). Spúšť Glock-u 30 SF je akoby niečím trochu iná ako u ostatných Glock-ov - zaberá akoby ešte vzadšie ako u ostatných, čiže nemáte možnosť potiahnuť spúšť po výstrele ďalej. Pocit zo streľby tých krásnych "malých torpéd" je proste úžasný :D - vôbec nič hrozné, len je cítiť, že vážia skoro 2-krát viac ako 9 lugre. Suma sumárum som zamilovaný :wink: :lol: a cítim, že toto bude zbraň na dlhé obdobie mojou obľúbenou :D
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

gratulujem, potom referuj jeho EDC, ako zvladas tu hrubku atd... :)
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Prajem príjemný podvečer dámy a páni, môj nový Glock 30 SF sa ukázal ako nesmierne pohodlná zbraň na nosenie, dokonca aj keď ho nosím IWB (vnútroopaskové puzdro), zatiaľ iba v obyčajnom starom puzdre od dasty, ale plánujem si objednať z USA od Kholster presne také aké mám na Glock 19. Chcel by som sa Vás zároveň spýtať či neviete kde by som na Slovensku zohnal také tie pätky zásobníkov do Glocku 30 čo vyrába myslím Scherer alebo Pearce, lebo pozeral som všelikde (napr. Hermes BA, Nitra U Fraňa) ale tam som ich nenašiel - poraďte mi prosím kamaráti strelci.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Pearce
Naposledy upravil/-a Miro389 v 04 Apr 2013, 21:53, upravené celkom 1 krát.
oci
prispievateľ
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa oci »

skus tu.... mozno ti to budu vediet zohnat.
http://www.sinergy.sk/ND-NA-KRATKE-ZBRANE/c-84/s

ja som u nich kupil +4 naboje patku na glock 17

Inak gratulujem ku kupe Glocku v "chlapskej" razi :-) Mam G27 hlavne pre to, za mam vsetko potrebna na prebijanie 40SW, ale 45-ka sa mi tiez paci. Je to poriadna diera v hlavni :lol: a ta gula meni pocasie, ked leti vzduchom :-)

Inak co sa tyka G27.... som nadmieru spokojny. Je to mala zbran s velkou razou, ale da sa z nej v pohode strielat, je dobra na nosenie a ma v pohode zastavovaci ucinok. Zobral som ju aj na IPSC sutaz v MAJOR faktore (co je uz poriadna supa 220grs strela s rychlostou tusim 840f/s) a skoncil som asi na stvrtom miesze zo 40 ludi.... Proste ziadny nezvladnutelny spatny raz, pred ktorym ma varovali :-)
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

mate niekto skusenosti s pouzivanim +P nabojov v G? Vydrzi to?
Naposledy upravil/-a Miro389 v 04 Apr 2013, 21:53, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"