Kde kúpiť najlacnejšie GLOCK

Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Tipni si :wink:

Jasne ze kupujuci musi byt z OZ.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3697
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

posiela sa tam tusim scan preukazu. Avsak, kedze prislusnici su oslobodeny od poplatkov za NP, tak nie je problem kupit, zapisat a rovno prepisat na neprislusnika. 8)
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

len mensie upresnenie. sice prislusnici OZ su oslobodeni od poplatku za NP, ale ked pridu na policiu urobit prepis na neprislusnika musia najprv zbran zaregistrovat na seba a az potom robit prepis. cize s registraciou zbrane je spojene aj vystavenie preukazu zbrane, za ktory uz musi zaplatit aj prislusnik. sice je to len 4,5EUR, ale len aby niekto nebol prekvapeny a kalkuloval aj s touto sumou :mrgreen: ...
Mižu
občasný prispievateľ
Príspevky: 25
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Mižu »

Aktuálna cena Glock 17 a 19 v 4gen je 560eur.Nitra-poľovnícke potreby nad veľkým kruhovým objazdom v smere na sídlisko Klokočina.
Používateľov profilový obrázok
Ante
prispievateľ
Príspevky: 180
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Ante »

aby bolo jasno: zlavy pre oz dava priamo glock, nato aby sme mohli dat zlavu, musime dokazat ze sme to predali policajtovi resp vojakovi alebo zamestnancovi oz, nato potrebujeme potvrdenie od zamestnavatela alebo prefoteny sluzobak ten mailom odosielam aj s prefotenym nakupakom a blockom. a zlava je 20percent resp cena za ktoru ju dostavame, ja vacsinou zakaznikovi ukazem aj fakturu.
wisdom
občasný prispievateľ
Príspevky: 28
Registered for: 9 years

Príspevok od používateľa wisdom »

Je nejaky limit pre ziskanie zlavy pre OZ? Neviem to nikde najst, ci je mozne na jeden sluzobak kupit aj 2 zbrane pripadne ci je tam nejake ine obmedzenie.
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa Triarius »

pokial viem, tak nie je ... jedine, ked by si kupoval naraz viacero rovnkych zbrani, to uz by bolo podozrive
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

wisdom, Vransky v Petrzalke dava zlavu iba na jednu zbran, dalsiu ti nepreda a pri Glocku je to 17 a 19
wisdom
občasný prispievateľ
Príspevky: 28
Registered for: 9 years

Príspevok od používateľa wisdom »

Ja to prave chcem na G43 a nasledne aj G17 tak zato sa pytam ci nebude problem pri tej 17tke potom. Idealne ak by sa nasiel niekto kto vie odpoved zo 100% istotu. Samozrejme behnem sa na to aj popytat ale dnes ani zajtra to nestiham a myslim, ze ta info tu bude celkom uzitocna aj pre viacerych.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

wisdom, bol som u Vranskeho prave kvoli G43 a zlave pre OZ, kde bolo povedane, ze dovozca dava zlavu iba na G17 a G19 pre OZ a zlava sa nevztahuje na G43
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa hornet »

No tak to neviem ako s 43 ale raz som bol v hermese a tam zrovna niekto telefonoval a predajca sa s niekým bavil o zlave pre oz na G26.
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa Triarius »

no mne zas v TT povedali, ze je to na vsetky glocky, lebo som prave 43ku vtedy osahaval...zajtra sa tam chystam, tak sa opytam
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Tak potom jedine, ze by Vransky daval vlastnu zlavu, lebo na G43 mi povedal, ze zlava pre OZ na tu zbran nie je
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

TT strelnica na Agatovej zlava pre PZ a cena glocku 43 je 465 eur
inspiring_shirley

Príspevok od používateľa inspiring_shirley »

ja som kupoval glock 23 na zlavu pre OZ SR
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"