Glock 20, 10mm auto

inspiring_elion

Glock 20, 10mm auto

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

pani ma nieko skusenost s glockom v 10auto? ,mam dobre skusenosti s G17 9luger , glock mi sedi velmi dobre, ale chcem silnejsi kaliber, a 10auto sa mi vidi asi naj., no neviem co to bude robit s takou lahkou zbranou v takej sile, s 9mm to ja lahoda aj pri rychelj palbe, ale na 10auto asi bude treba nieco tazsie ocelove.........ale rad by som zostal u glocka, no fakt neviem , su to riadne supy na ten plast.....
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

najlepsou odpovedou bude osobna skusenost na nejakej predvadzacej akcii importera Glocka... (a teraz ta zla cast) v Cechach. Slovensky importer na to uplne ukazkovo kasle, v CR je predvadzacka Glockov skoro kazdy mesiac.
Naposledy cca pred 3 tyzdnami som bol v Brne na strelnici Trigger a boli tam k dispozicii full-size Glocky aj v 9L, 40sw , 45acp aj 10A.

Neviem sice na co potrebujes ten strasny kanon , ale ak ti je 9L malo, osobne by som odporucal asi G22 v 40sw, ten je pocitovo "len o trosku slabsi" nez G20 v 10A, ale kazdy mame ine ruky a kazdy to moze vnimat inak.
friendly_mclaren

Príspevok od používateľa friendly_mclaren »

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Netvor84, lepšie sa popozeraj aj tu na webfore. Niekto ho tu má/mal a písal čosi zo svojich skúseností s G20. Ak ho vystopuješ, môžeš ho osloviť aj cez PM (tútp možnosť ti pripomínam iba preto, že si tu nový).
:wink:
Pokiaľ ide o kaliber, tak ani .40 SW nie je od veci. 10mm Auto je predsalen trvalo na ústupe.
inspiring_elion

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

uz som ho mal v rukach tu 20, je super trocha vecsi ako 17 ale v norme, jediny prooblem je so strelivom, v obchodoch to tazko dostat a ze ani na skladoch nieje, ale mna to neodradi toto chcem!!!
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ma ho jeden moj znamy.Je to ako G17,len ta supa :shock: je to len maly rucny kanon,na bezne strielanie nevyuzitelny,ale imidzovka je super.Len ten naboj....kolega ho ma asi rok ani krabicu este nestrelil :wink:
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Ak hovoríme o nosení zbrane, tak silnejšiu ako 9mm Luger by som chcel iba v dvoch prípadoch, obidva sú myslené polovážne, položartom:
1) ocitol som sa už niekedy v boji a 9mm Luger nestačil,
2) som horár, v revíre mám diviaky či dokonca medvede, ktoré ma môžu zaskočiť a nechce sa mi vždy tahať s puškou.
Lebo nosiť zbraň = povinnosť pravidelne s ňou strieľať. A tréning s 10mm Auto (ale aj .40SW, .45ACP) je drahý špás. Niečo vyrieši tréning s prebíjanými nábojmi, ale aj tak treba mať na pamäti že to o dosť viac kope a naučiť sa "posadiť "presný výstrel zaberie viac námahy a nábojov.
inspiring_elion

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

hehe mas pravdu B je spravne
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

A co tak Glock v cal. 357Sigma? Strelivo je dostupnejsie si myslim a vykonne je tiez ako 10mm AUTO
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:47, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Cobra, máš to trochu popletené. .357 Sig neznamená Sigma, ale je to odvodené od Sig Sauer. :-)
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Obrázok

v každom prípade je lepšie brať v .40S&W alebo .45 ACP, to su lahko zohnatelne naboje a da sa z nich strielat za prijatelnu cenu. To co chces je potencialny problem
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5147
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Hindenburg napísal:,
2) som horár, v revíre mám diviaky či dokonca medvede, ktoré ma môžu zaskočiť a nechce sa mi vždy tahať s puškou.
....OT:poznam ich vela osobne,dost rozsirena je kombinacia .357Mag + 4" lauf. Kver podla moznosti co najlacnejsi,ale dobry. Cize vlacia stare,pouzite S&W,Colt a pod. Obvykle do toho co najvacsiu supu, prip. niektori laduju prebijane (pozname to,broky-sekane olovo-retaze a pod. :twisted: :lol: :lol: :lol: ). Koniec OT.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

OT. Jack: Noze si hod do googlu .357 SIGma. V Amerike sa tento kaliber tak bezne nazyva, je to jeden z jeho viacerych nazvou. Nepopieram, ze bol vyvinuty firmou Sig a Federal, vychadza z .40S&W avsak je omnoho prieraznejsi a preto z ponuky firmy glock na divu zver tazko nieco lepsie najde.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Cobra, napríklad .40 SW tiež niektorí vtipálkovia titulujú .40 Short & Weak, ale znamená to, že sa tak skutočne volá? Neznamená. Je to jednoducho .40 Smith & Wesson, rovnako tak ako .357 Sig znamená Schweizerische Industrie Gesellschaft. Korektná interpretácia skratky môže byť ešte aj .357 Sig-Sauer alebo .357 Sigarms. Toľko ku skutočnému a nie vymyslenému, či pozmenenému názvu tohto streliva.
:wink:
Aj keď v tomto vlákne sme už pekne OT.
:D
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"