Taktické svetlo + laser GLOCK GTL 21|22

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

TomasARN:

a/ asi nemá význam oživovať 6 rokov starú prekáračku

b/ toto si dúfam myslel ako žart, len akosi nikde nevidím smajlíka :roll:
TomasARN napísal:Ale k veci, ak by aj bol zakazany, co nie je, tak pouzitie na strelnici nie je zakazane, tak ako naboje JHP, su zakazane na nosenie v zbrani, ale na strelnici mozes
Tú spojitosť medzi zakázanou zbraňou/doplnkom a expanzným strelivom, to si kde zobral?
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

aku spojitost myslis ? JHP su zakazane na nosenie v zbrani ci nie ?
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

TomasARN, ak si to prečítaš pozorne, tak zistíš, že Yarco sa ťa pýta, akými logicko-pojmovými operáciami si prišiel na to, že ak je čosi v zákone explicitne zakázané, resp. označené za zakázaný doplnok zbrane, tak ťa to implicitne oprávňuje takýto doplnok používať na strelnici. A priznám sa, celkom to zaujíma aj mňa.
:?:
friendly_ritchie

Príspevok od používateľa friendly_ritchie »

Wakama napísal:Ahojte,mal by som záujem v blízkej dobe kúpiť taktické svetlo na glock 19 gen4.
Poradíte aké máte? či ste spokojní a prípadne čo by ste možno uvítali ak by to vaše svetlo malo? dik
Ja mám na G19 nahodené GTL-11 je to v pohodke len na G19 prečnieva za hlaveň takže po každej streľbe bude zas.... :-) no trochu zubnej pasty to spravý a bude ako nové. Ovládanie je samozrejme obojstranné. Podržaním páčky(vypínača) sa ti svetlo plynule rozsvecuje a nastavíš si intenzitu akú potrebuješ. Po brnknutí do vypínača sa ti rozsvieti v nastavenej intenzite. GTL-10 túto možnosť nemá(teda aspoň myslím). Takže za seba môžem povedať, že spokojnosť aj ked tá cena sa mi zdá trochu premrštená. Ak by si chcel tak za rozumný peniaz ti ho predám lebo poškuľujem po nejkom aj s laserom :D
Používateľov profilový obrázok
Wakama
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa Wakama »

dzudy005
no už som si niečo o tom naštudoval,osobne vyskúšal v obchode a popravde si myslím,že tie svetlá od glocku sú len veľmi drahé krabičky so slabým svetlom :)
Mám už jedno svetlo vyhliadnuté,ale zatiaľ mi to vôbec neponáhla.
john.hawk
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa john.hawk »

TLR 2s.. z pyra sk..ideální věc..
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"