Taktické svetlo + laser GLOCK GTL 21|22

friendly_buck

Taktické svetlo + laser GLOCK GTL 21|22

Príspevok od používateľa friendly_buck »

Chcem si kupit GTL 21|22, kde by som to mohol zohant a za kolko, samozrejme ze viem, ze to je nedovolene prislusenstvo.. pomozte mi pls.. dakujem..
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

uz vyse mesiaca nie je laser zakazany doplnok zbrane.

http://www.lasersightpro.com/store-prod ... 54080.html
inspiring_nobel

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

Neviem, kde sa to da kupit.
Skor sa divim, ze ty ako "policista" si chces kupit zakazany doplnok. To si ignorant, provokater, alebo kaskader.
Na druhej strane ze laser povazujes za zakazany doplnok, to potvrdzuje moj pocit, ze hlavne "policisti" su ti, co neovladaju zakony.
eager_euler

Príspevok od používateľa eager_euler »

Vlado,

v poslednej novele zo zakazanych doplnkov zbrane laserovy zameriavac vypadol. Staci vediet citat.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

presne ako hovoris, zacni citat, precitaj si co vlado napisal, pochop to a uvidis nezmyselnost tvojho prispevku.
inspiring_nobel

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

Tvrdim nieco ine? Ktorym mojim pismenkam nerozumies? :?
Divim sa, ze niekto, kto si hovori "policista" sa usiluje kupit si doplnok, o ktorom je on sam presvedceny, ze je zakazany.
Ze laser nie je zakazany doplnok je zrejme z poslednej vety mojho prispevku. Aspon som to tak chcel napisat. Ak to nie je zrejme, tak sa ospravedlnujem :)
eager_euler

Príspevok od používateľa eager_euler »

Moja chyba, je piatok podvecer, uz asi mozgove zavity tolko nepracuju ...
inspiring_nobel

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

Matto, pohoda, klidek, tabacek. Prajem prijemny a na strelbu bohaty vikend :)
Používateľov profilový obrázok
Speedy
prispievateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa Speedy »

....len aby nebol taky bohaty na strelbu ako mal moj kolega min.tyzden...."casnik postrelil kickboxera"
Mizulin
občasný prispievateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Mizulin »

Tiez sa divim ze borec si ho chce kupit ,ked je presvedceny ze je zakazany .v mojich ociach ociernuje svojich kolegov ,ked si neda aspon namahu vytypovat si ludi a napisat im decentnu ss .

Laser snad uz maju v kazdej predajni , ked budes sikovny a pojdes do nej a nebudu to tam mat verim ,ze su schopny ten doplnok objednat .

PS dufam ,ze ste sa uz podpisali do harku .
MadDog
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa MadDog »

Lasery majú aj v každom lepšom army shope. Predávali ich už aj pred novelou zákona pod názvom "laserové ukazovátko".
Používateľov profilový obrázok
Wakama
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa Wakama »

Ahojte,mal by som záujem v blízkej dobe kúpiť taktické svetlo na glock 19 gen4.
Poradíte aké máte? či ste spokojní a prípadne čo by ste možno uvítali ak by to vaše svetlo malo? dik
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Na nedavnej LOSke doniesol jeden z ucastnikom ukazat Olight PL-1 Valkyrie - za tu cenu perfektne svetlo... Nesedeli mi uplne tlacitka, ale nic na co by sa nedalo zvyknut.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Wakama, dnes mi prislo jedno svetlo z ebay, bez laseru, ak stihnem ist zajtra na postu, napisem ti, ake je

A k starsej diskusii:
Vlado, ked ma taky nick, este to neznamena, ze je policajt, ja keby som mal nick hasic, tiez nemusim byt hasic. Ale k veci, ak by aj bol zakazany, co nie je, tak pouzitie na strelnici nie je zakazane, tak ako naboje JHP, su zakazane na nosenie v zbrani, ale na strelnici mozes
Používateľov profilový obrázok
Wakama
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa Wakama »

pozeral som na internete značku Streamlight TLR a jej rady a celkom sa mi to pozdávalo,len na rôznych stránkach majú iné popisy čo sa týka výdrže a svietivosti(lumov) tak neviem,ktoré sú pravdivé,ale asi tie na oficiálnej stránke :) dúfam
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"