Ako ste nastreľovali svoj Glock?

Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

priznam sa, necital som velmi pozorne co si napisal, nejake nieco, ale moc sa mi to nechcelo lustit. tusim si tam hovoril nieco o zlom spustani.
nikde som nepoprel dolezitost dobreho spustania a uchopu, aspon to v ziadnom mojom prispevku nie je, kludne ma o opaku mozes presvedcit citaciou.
povedal som, ze clovek nemusi mat stale rovnaky postoj, rovnake rozlozenie ruk, nemusi strielat cez mieridla a nemusi byt obuty v rovnakych topankach na to, aby som vedel zasiahnut ciel.

pocul a cital som z viacerych stran, ze strety prebiehaju na male vzdialenosti, okolo 5m, priznam sa, ze statistiku som si nikde nehladal.
aj keby som strielal v situacii na 25m, tak tam nebudem aj tak stat ako socha a zakladat postoj.

presnost so zretelom na delikatnost takej situacie urcite nie je prepych, ale radsej trafim na druhy raz a nedostanem, ako keby som si mal s utocnikom vymenit navzajom krasnu desiatku do stredu torza na prvy raz.

ako potom borci tvojho razenia strielaju v pohybe, ked su stale v postoji a maju rovnake rozlozenie ruk, etc..?
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Rasto to az na vecer som sa trochu vytocil :? . Malo co ma zarucene vytoci tak ako arogancia.

Luke ak tvoj posledny prispevok bol adresovany mne tak sa nemam s tebou o com bavit. Ak si necital pozorne co som pisal a napriek tomu napises prispevok dlhsi ako mo,j tak nie si clovek s ktorym budem diskutovat.

Vies co najjednoduchsie sa presvedcime ci pristup k strelbe je lepsi takto, mozme sa stretnut na IDPA alebo IPSC sutazi a podla vysledkov uvidime, kto je na tom lepsie.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

ak si chces merat pipika, tak ti kludne uznam, ze by si ten stage velmi pravdepodobne vyhral, kedze som stage v zivote nestrielal. o strielanie "praktickych" scenarov typu "pistol v krabicke" s vyladenymi zbranami, a s na nic ine sa nehodiacimi puzdrami na cas nejaky ohromny zaujem nemam, ale urcite si to pojdem vyskusat.

kazdopadne, to co som napisal, k tomu si sa nijako nevyjadril, len fantastickym recnictvom si brilantne vyvratil tvrdenia, ktore som tu nikdy nedal, takze asi tolko.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

no a to su uz viac ako dve vety ako som pisal vyssie, takze serte na to, vykecate, ci vystrielate si to na oravskej lige, kde ta Duso ako organizator urcite rad pozve ;-)
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Samozrejme, kludne prid na OL do Istebneho na niektore z kol ktore organizujem. Alebo aj na vsetky. Mozno Ti to pomoze pochopit nieco z toho co som pisal o zakladoch presnej strelby a ich dolezitosti.

Potom si kludne mozme zmerat aj pipikov :lol: . Ale na to nie som vysadeny.

A myslim to vazne. Poznas tu mudrost: "Raz vidiet je .....
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Hari »

Servus ludia,preco sa hadate o niecom co ani nesuvisi s temou "ako ste nastrelovali svoj glock"DUSO:vsimol som si,ze si z Oravy,nevies ako je to so strelnicami v Dolnom Kubine a okoli?Je to mimo ale diky ak napises.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Jasne, ze viem. Na jednej som spravcom 8) . Pisem PM.
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Hari »

Servus,Duso-dik,mam rodinku v DK,aj NOVOTI,chodim tam cez dovolenku v lete,tak len preto,ze ked tam budem tak ci sa da ist niekam zastrielat.Dik.Hari.
friendly_hellman

Príspevok od používateľa friendly_hellman »

Mam svoj treti glock, ale nastrelovat som nemusel. Vzdy strielal na flek :D . Dufam, ze to tak vydrzi.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Nastrelovanie, ci skor ladenie G17 - moj a G19 - zenin sme nechali na profika. Po treningu s Brunovskym (streleckaakademia.sk), kedy chytil moj G do ruky a rovno mi dal svoj, som ho odniesol p. Matusovi do Race. Robil naraz oba. Nebolo to uplne lacne, ale vysledok je neuveritelny. Odvtedy ladil chalanom viac G a vzdy uplna spokojnost. Nastrelenie podla priania - ja mam na flek. Chod spuste (chod, nemyslim odpor) sa zmenil na nepoznanie. Zatial kazdy kto vyskusal, bol spokojny. Povodne som sa jednoducho do `jednej diery` nedostal ani nahodou. Uz ked mi dal Palo Brunovsky svoj vlastny na treningu, to bol rozdiel. A ked som si zvykol na moj vyladeny, no nadhera...
Používateľov profilový obrázok
miro_sk
prispievateľ
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa miro_sk »

v com spociva take vyladenie?
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Glocky su standardne nastrelene na flek, netreba nic ine ladit len "lave" ruky :) ( lavaci odpustia dufam ).
Používateľov profilový obrázok
miro_sk
prispievateľ
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa miro_sk »

prave preto som sa pytal, mne na nom nic nevadi . . .
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Kedze sa menili mieridla za kovove, bolo treba nastrelit na novo. S rukami problem nemam ;-) a uz ani s G. U mna bol najma nerovnomerny chod spuste. V ramci `mudrovania` co s tym, kym sme to odniesli k Matusovi, sme skusal menit rozne stojiny a `kockatost` chodu spuste sa nemenila, len odpor. To odstranilo az doladenie...
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

A na koľko vyšlo to vyladenie?
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"