Glock Stippling (polymer handgun)

inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Osobne by som to riesil hrotom pajky s nepravidelnym tvarom, s nepravidelnym pritlakom a "vlnivo-valivym" pohybom s menenim uhla vpichu hrotu do plastu.
pripadne aha "peciatka" http://item.brownells.com/quaternary/br ... /index.htm :!: :idea:
Andy-MED
občasný prispievateľ
Príspevky: 95
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa Andy-MED »

abakan to skoro dobre napisal + treba to este dosmirglovat uplne najjemnejsim smirglom
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

doplním aj ja niečo pre inšpiráciu :D

http://2450paul-pgpgallery.blogspot.sk/ ... -peek.html
inspiring_solomon

Príspevok od používateľa inspiring_solomon »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_solomon v 12 Mar 2013, 18:10, upravené celkom 1 krát.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Toť moj Glock 17, stippling po stranach, na polozenie palca slabej ruky, jemny vyrez pod lucikom spuste pre ukazovak silnej ruky a vyrez na ukazovak slabej ruky.

Obrázok

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

jemny vyrez pod lucikom spuste pre ukazovak silnej ruky
Tým sa myslí čo?

Inak mne osobne to ubratie materiálu zospodu lučíka moc neštimuje.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

jemny??? :shock:
toto nem dobre take oslabovanie konstrukcie.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

ani mne to moc nestimuje, ale drzi sa to fakt lepsie
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

@ yarco: na fotke to neni ani moc vidiet, dam sem aj nieco z vacsej blizkosti. ale ked drzis pistol silnou rukou tak (v mojom pripade prava) uzazovak a tym padom cela ruka mi zapada troska vyssie smerom k drahe pohybu zaveru lebo je to tam troska vyfrezovane.

@ abakan: to co ty myslis jemne nie je ale mne to vyhovuje :) to je na slabu ruku ten vyrazny vyrez
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Obrázok

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Mne osobne prídu takéto detailné custom úpravy zbrane skôr kontraproduktívne pre strelcov, ktorí nie sú špičkovo vystrieľaní.
To samozrejme nemyslím ako urážku, len konštatujem. Sám sa radím to tej kategórie.

Keď napr. budeš skúšať iný úchop zbrane, uvedená úprava ti môže začať vadiť.



Btw. si si istý, že po takejto úprave pri doprednom údere lučíkom do tvrdej prekážky tento nezkolabuje smerom dovnútra?
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Mne to vyhovuje, mam to na vsetkych 3 Glockoch a nelutujem. Predavat ich nebudem nikdy, radsej by som zomrel ako predal zbran takze ani z tohto hladiska ma to netrapi :D

S gripom som spokojny tak ako je a ram za 30 eur mozem kupit hocikedy kebyze sa rozhodnem z nejakeho dovodu menit grip 8)

No trenujem si doma aj riesenie double feedu trieskanim zbrane o zem a zatial drzia dobre. Ono je to dost robustne a tvrde, ale ano hocico sa moze stat. Nemyslim si vsak ze to riziko je take ze by to prevysovalo strelecky komfort a pevnost uchopu ktory pomocou tejto upravy dosahujem
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

pozri, pre seba to uzavrem takto(nie ze by to bolo nejako dolezite pre chod dejin :lol: )
na nosenie po mestecku OK, pekna praca.
ale
ako napr. kontraktorske naradie absolutne nedoveryhodne z pohladu odolnosti. Inak povedane, tej zbrani si ubral vela bodov z duračnieho koeficientu (blbuvzdornosti).
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Abakan, prijmam tvoj nazor ako spravny a podlozeny skusenostami. Idem nakupit nove ramy.
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

:-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"