Sa.vz.61 škorpion

Okrem poľovných a športových samonabíjacích.
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

a ktoré ale su teda kvalitnejšie?
miroslav800
občasný prispievateľ
Príspevky: 47
Registered for: 8 years 11 months

Príspevok od používateľa miroslav800 »

ja mám novovýrobu, vyrobený v Uherskom Brode ako Semi auto. Mám ho asi trištvrte roka, vystrelených asi 4tis nábojov, zatial 3 zádržky chybou prebíjaného streliva, inak šlape ako hodinky. No presný je nad očakávania, nástrel krásny, spoľahlivosť sa mu nedá vytknúť, len to strelivo, škoda že nie je silnejšie ;-)
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

šak si nalaboruj :)
miroslav800
občasný prispievateľ
Príspevky: 47
Registered for: 8 years 11 months

Príspevok od používateľa miroslav800 »

peterson napísal:šak si nalaboruj :)
otázka by potom bola či by to zbraň zniesla, predsa len je na nejaké hodnoty stavaná
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Veď 7,65br dierkuje lepšie než 9l . Skôr to chce strelu čo lepšie predá energiu :D
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2060
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa dantes »

Viem ze pisem do davno mrtvej temy, ale da sa niekde v sucasnosti kupit vz. 61 vo verzii bez vynimky? Moze byt aj Skarabeus, alebo CZ vraj vyrabala verziu vz. 61S, t.j. semiauto od vyroby. Len klasik 7,65mm. Znamy je starsi pan a citi nejaku nostalgiu alebo co, ale nechce uz vybavovat vynimku ani vozit z CR. Vopred vdaka.
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 186
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

https://www.csa.co.cz/sa-vz-61-pistol dovozca bol niekedy AFG, ci stale su netusim, skus kontaktovat.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1085
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

ahojte, robili 61S, mam taky kus. Predaval to kedysi Kolarms myslim. boli to skladane zbrane zo starych dielov, od vyroby ako pistol samonabijacia (zvnutra uplne vykuchane). je tam ale uz vyrazene Ceska zbrojovka, a.s. Uz som dlho nevidel ziadny takyto kus predavat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Samonabíjacie"