Kúpa prachu v ČR

eager_jackson

Kúpa prachu v ČR

Príspevok od používateľa eager_jackson »

Ahoj !
No zase sa obraciam na pomoc na net, dufam ze dakdo bude vedet nieco poradit. Chcel by som kupit Prach na prebijanie no na SK je to dost drahe mam moznost to dat kupit v Prahe. Neviete niekto kde by som to mohol kupit? Na nete som nic konkretne nenasiel. Diki moc. Caute
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Skus prejst toto forum, tam nieco najdes.

http://www.strelectvi.cz/forum/prebijeni-f67.html

V Prahe nakupuju potreby na prebijanie u Andela ale neviem kde to je.
Cital som to na tom fore. Pripadne tam popytaj adresu.
elegant_kapitsa

Príspevok od používateľa elegant_kapitsa »

nin napísal:Ahoj !
No zase sa obraciam na pomoc na net, dufam ze dakdo bude vedet nieco poradit. Chcel by som kupit Prach na prebijanie no na SK je to dost drahe mam moznost to dat kupit v Prahe. Neviete niekto kde by som to mohol kupit? Na nete som nic konkretne nenasiel. Diki moc. Caute
Viem aj o možnostiach na Slovensku.Teraz narýchlo jeden:
Ladislav Blatnický Dojč 13,okres Senica.
Tel.0903/202103 e-mail. lajo.b@zoznam.sk
vigorous_sutherland

Príspevok od používateľa vigorous_sutherland »

Dobrý den,
všechny různé komponenty na přebíjení střeliva do dlouhých a krátkých zbraní lze celkem úspěšně nakupovat v Pražských prodejnách:
info na : www.adelreloading.cz (pan Soukup)
www.hornady.cz (pan Krajčo)

Jsou tam uvedeny i mapky s umístěním prodejen.Dále přímo v podnikové prodejně SB Vlašim.Při vstupu do závodu na bráně v levo.

Hornady má zastoupení i v Bardějově (SK),ale kde přesně se prodejna nachází nevím.Tuto informaci mám od pana Krajča.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

V Bardejove o Sortingu nevedia, pozerali na mňa jak na UFO keď som po nich chcel niečo z ponuky od p. Krejča. Navyše majú premrštené ceny, napr. tréningové 9L za 0,23€ ks. Za .357sig od sellieru chceli iba 0,56€ :lol:
vigorous_sutherland

Príspevok od používateľa vigorous_sutherland »

Jestli jste neuspěl v Bardějově,zkuste se kontaktovat na pana Krajča (kontakty jsou na Sortingu) a tuto informaci mu kromě svých případných požadavků o Bardějově taktéž poskytněte.Co se týká cen,nejsem teď schopen posoudit,jaká je situace na Slovensku po přechodu na Euro.
inspiring_haslett

Príspevok od používateľa inspiring_haslett »

Mám novú skúsenosť. Žiaľ Andel reloading - čiže p. Soukup nemôže strely a kedže ani strely, tak asi ani prach a zápalky posielať na Slovensko. Vraj kvôli tomu, že blbci v Českom parlamente urobili zo striel strelivo a na vývoz na Slovensko by trebalo vybavovať papiere..... :(
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Ak si všimneš diskutovanú aktuálnu novelu zákona 190, je tam to isté:

" §2 Vymedzenie niektorých pojmov
...
g) strelivom náboj alebo nábojka; za strelivo sa považuje aj komponent streliva,

h) komponentom streliva zápalka, výmetová náplň alebo strela, ktoré sa používajú v zbraniach, "

...takže si budeme posielať a z ešopov nakupovať "olovené závažia" :roll:
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa tenorista »

a o aký prach si mal konkrétnr záujem?alebo komponenty?
inspiring_bohr

Príspevok od používateľa inspiring_bohr »

Zdravím ťa tenorista.Len tak z nudy som otvoril túto tému,a keď už sa pretriasajú komponenty nevieš mi poradiť nejakého dodavateľa na strelu Berger VLD 175 gr. cal.308? Aj na PM. Ďakujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strely, nábojnice, prach a iné"