Objednavanie striel

Používateľov profilový obrázok
pinoccio
prispievateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa pinoccio »

Cau, poradite mi niekto kde nakupit slusne 9mm luger FMJ strely (do glocka) v rozumnej cene pre prebijanie? Som v tomto novy... (btw. Ares eprx mi nepride vhodny a ani z shooting-supplies mi to neprislo velmi vyhodne cenovo :? )
Pripadne ak by sa niekto chcel pridat k nakupu - zatial sme dvaja a objem cca tak 3-4 tisic ks.
Vdaka
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

pinoccio: čo je na aresáckych eprx nevhodné ?
Používateľov profilový obrázok
pinoccio
prispievateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa pinoccio »

R: referencie...
a tiez som hovoril ze uprednostnujem fmj

cubitko: s tymi strelami z alsapro.cz su dobre skusenosti?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

No ak to musí byť fmj tak pri lacnej českej produkcii buď opatrný, neviem či čítaš české fóra, LIMIT / Marcinkova produkcia je známa kolísavou kvalitou, od veľmi dobrej až po nafúknuté laufy. Skús kontaktovať GDU Košice, má skladom ZVS a tiež vedel objednať komponenty od MFS.
Používateľov profilový obrázok
pinoccio
prispievateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa pinoccio »

No nemusi byt nutne fmj, ale je to pre glocka, preto fmj alebo aspon mali by byt potiahnute. Neviem aku maju kde produkciu, preto citam a aj sa tu pytam na odporucania co/kde ;)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Vsetko zavisi od stastia na aku produkciu natrafis, ked budes mat kazdu desiatu nekonzistentnu co do priemeru, hmotnosti ci tvaru, tak im to vratis.
Takze si kup od koho uznas za vhodne a uvidis.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Pinoccio: eresácke SEPRX 125gr. FPBB používam v glocku 31 pri vyšších rýchlostiach ako dostaneš z lugra a nestrhávajú sa. Ale pre istotu treba v lugry vyskúšať, má pomalšie stúpanie jak .357sig.
Používateľov profilový obrázok
pinoccio
prispievateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa pinoccio »

Vdaka, znie to ako loteria kdekolvek objednam :D (teda ak neuvazujem o nejakych renomovanych znackach / mimo rozumnu cenovu hladinu). Este skusim pozriet fora u susedov a uvidim...
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Rozdiel medzi Limitmi a Marcinkom je v materiale strely. Limit ma ocelovy plast , potiahnuty tombakom, Marcinek olovo potiahnute tombakom, bez oceloveho plasta. Zatial som vybuchal 3000 Marcinkovych prebijancov, 124 grainov bez zadrzky ci ineho problemu. Treningovo, na sutazi v strese, na mierenke, som s nimi maximalne spokojny. Nehovorim ze su uplne vsetky bezchybne a nevyskytne sa problem. Ludia su omylny a kazdy moze spravit chybu, ale ak by som si mal vybrat, skusil by som alsapro.
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

Chlapi dajte tip na .40tkove strely. Teda okrem Aresu. S Aresom som v principe spokojny, no nezaskodilo by nieco spravit s cenou.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strely, nábojnice, prach a iné"