Olovené broky

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Neviem este som sa neinformoval, pricom kto ma poloautomat vie, ze je to viac nez vyberave a kto ma pumpu, tak potrebuje akurat strielat ;-)
v1911
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa v1911 »

Asi im poslem po sviatkoch maila.
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

ok, odpovedal povolany. Jasne ze nie kvoli cene sa prebija, ale brokovnica nie je jadrova fyzika. Nakolko broky tiez sportovo prevetravam a nepoznam nikoho, kto si prebija, fakt ma zaujima, aka je ta potreba, ktoru u nas predavana municia nesplna. Co to je? (ak teda odpovedat chcete :D
v1911
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa v1911 »

Nieje ziadne tajomstvo :D
Strielam westernovu strelbu brokovou dvojkou a potrebujem aby mi po zalomeni vypadly nabojnice von z hlavne len gravitaciov, pretoze nie su dovolene ejectory.
Ked upravim ZVS trapky, znizim prachovu napln a zakruzim klasicky na kartonove vycko tak to funguje. Akurat ma nebavy ta delaboracia :D
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

aha. :) a westernove trapky? Alebo papierove nabojnice?
vigorous_buck

Príspevok od používateľa vigorous_buck »

v1911 napísal:Nevie niekto kde sa dajú kúpiť olovené broky do brokových nábojov?
Konkrétne potrebujem 2,4 mm
vdaka

a koľko ich potrebuješ
v1911
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa v1911 »

Detonator, máš nejaký stabilní zdroj, alebo je to jednorázovka? Potešilo by aj info o cene. Určite by som niečo zobral, no až v máji. Ak s tým nechceš verejne tak P.M.
vigorous_buck

Príspevok od používateľa vigorous_buck »

mám stabilný zdroj, nie je problém s množstvom a dodávkou.
cena sa odvíja od množstva, vzhľadom na energiu, čím väčšie množstvo, tým je väčší priestor baviť sa o cene
v1911
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa v1911 »

No nejaké extra množstvá brať nebudem. Aká by bola cena za 5 kg. brokov veľkosti 2 mm?
Napísať odpoveď

Návrat na "Strely, nábojnice, prach a iné"