Vyhody / nevyhody odzapalkovania pred pranim

bluk
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa bluk »

Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Len si to pred objednanim dobre prever.
Objednaval som od nich tovar, co bol skladom. Presiel uz mesiac a nic...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Www.harveydeprimer.com

Tiez treba cakat nejaky tyzden kym pride z USA, ale oproti inym rieseniam na rucne odzapalkovanie mi to pride najlepsie.
bluk
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa bluk »

je s nimi trochu tazka komunikacia ale 3 z 4 objednavok boli vybavene hned. Jedna ktoru mam ted objednanu sa niako pretahuje neviem ci us 2-3 tyzdne maju sviatok alebo co. Tvarili sa 2 tyzdne ze im nedosli peniaze a ted to us tyzden ide postou
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ak hovoris o presne tomto odzapalkovaci, tak Ja som objednaval dva krat (kolega zlomil pin systemom co nejde silou, pokde vacsou silou) - nastastie žiadne podobne problemy.

Co sa da z rade 4x objednavat?
Naposledy upravil/-a Mesi v 05 Apr 2015, 12:54, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Skusal som to snimi 3x a 3x storno objednavky po cca mesiaci cakania, mailovania, telefonovania, .... Nikdy viac a nedoporucil by som ani nepriatelovy. A tiez som objednaval co "maju skladom"
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Steyr_H5 napísal:
Skusal som to snimi 3x a 3x storno objednavky po cca mesiaci cakania, mailovania, telefonovania, .... Nikdy viac a nedoporucil by som ani nepriatelovy. A tiez som objednaval co "maju skladom"
A komu pan majitel zodvihne telefon, tak ma u mna sampus... Neviem, ci si pamatas, na jesen sme sa bavili s Moravakmi na temu tejto firmy...Dusan, uspesne prevzatie objednavky, je asi take, ako twist na nasich hlavniach, 1:10. Ja som to riesil tak, ze najprv som sa mailom informoval, ci tovar ma na sklade skutocne, ak mi to potvrdil, objednal som si ho a ak neprisiel do tyzdna, tak som vedel, ze zase trepe. Ale to sa mi stalo iba raz. Vrajmi ho poslal, ale neobdrzal som nic. Ked pride mail, ze tovar je dostupny do par dni, alebo ho objednaju... tak viem, ze ho neuvidim. Tolko moje skusenosti s touto firmou.
eager_heyrovsky

Príspevok od používateľa eager_heyrovsky »

Ja tiez pred pranim odzapalkujem rovno na kalibracnej matrici. Odporucam pri mokrom v rotacnych prackach zakupit Stainles pellet pins medium z nerez oceli. ak ste mali pocit ze mate vycistene nabojnice skuste toto. cierna kaluza uz z predtym pranych nabojnic. Obrovska vyhoda vycisti to vsetko aj vnutro nabojnice do leskla.
Naposledy upravil/-a eager_heyrovsky v 08 Apr 2015, 20:41, upravené celkom 1 krát.
IN_dust_TRIAL
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 9 years 5 months

Príspevok od používateľa IN_dust_TRIAL »

Pre tých ktorým sa zdajú tie kupované piny drahé. Môžete vyskúšať nastrihať nerezový zvárací drôt (TIG). 3kg zhruba za 40-45€ :-)
Dancek
občasný prispievateľ
Príspevky: 92
Registered for: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Dancek »

Takto vypadají zevnitř nábojnice 357 magnum vyprané v keramických tělískách a 2% roztoku napřed kyselého a pak zásaditého kompoudu. Nábojnice jsou již ozápalkované, proto je místo světélek v zátravkách vidět jen tmavé tečky. Zvenčí se lesknou jak psovi ty …, no oči a domnívám se, že takto vyprané nábojnice jsou pro přebíjení čisté víc než je potřeba.

Bluk: Firma www.naboje-prebijanie.sk/ , tj. pan Solař působí i v Brně, nemám s nimi moc dobré zkušenosti a když se podíváš na česká fóra, zjistíš, že nejsem zdaleka sám.
Prílohy
357 v tělískách.jpg
eager_heyrovsky

Príspevok od používateľa eager_heyrovsky »

Super nápad... myslim ze ucel splni aj to uplne rovnako. ale urcite sa to oplati hlavne kto robi strelivo v 1000 kach.
eager_heyrovsky

Príspevok od používateľa eager_heyrovsky »

Inak Chalani. co mate odskusane z coho robite roztok. Skusal som ocot a troska saponatu alebo potravinarsku kyselinu citronovu a saponat. Amici pouzivaju daky Lemi Shine u nas to ale nieje dostat
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

to uz je trochu mimo temy, odpoviem ti do PM
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"