KIMAR 92 AUTO

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
eloquent_elbakyan

KIMAR 92 AUTO

Príspevok od používateľa eloquent_elbakyan »

Zdedil som plynovú pištoľ Kimar 92 auto bez nábojov. Kedže som sa doteraz o plynové zbrane nezaujímal, tak som začal skúmať aké náboje sú a ako to vlastne v pynovke funguje. Pochopil som prepážku, že funguje na zvýšenie tlaku a k opätovnému natiahnutiu záveru a že cez ňu prejde len plyn prípadne spaliny. Ja však mám na mojej pištoli zárez do hlavne zhora v zadnej časti a na žiadnej inej fotke tejto zbrane na internete som to nevidel. Je to originálne prevedenie, lebo na obrázku pri pištoli ten zárez je.
Neviem či je to v poriadku, alebo ide o nejaké iné prevedenie tejto zbrane.
Môžem použiť normálne náboje do plynoviek 9mm?

Ďakujem za info.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Pravdepodobne sa jedná sa o zbraň s výšľahom mimo osi hlavne. Požiť sa da len poplašné strelivo. Strelivo s dráždivou látkou by si oľutoval :lol:
eloquent_elbakyan

Príspevok od používateľa eloquent_elbakyan »

71Jany71 napísal:Pravdepodobne sa jedná sa o zbraň s výšľahom mimo osi hlavne. Požiť sa da len poplašné strelivo. Strelivo s dráždivou látkou by si oľutoval :lol:
Ďakujem - som si to myslel, lebo prpážka vyzerá úplne uzavretá. Len to ma mýlilo, že som nikde na internete nenašiel ponuku takejto zbrane (s výšľahom mimo osi hlavne)
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

KIMARY ešte stále vyrábajú zbrane s výšľahom mimo osi hlavne. Ja mám od nich LADY 8mmP.A.
eloquent_elbakyan

Príspevok od používateľa eloquent_elbakyan »

ekelmo napísal:
71Jany71 napísal:Pravdepodobne sa jedná sa o zbraň s výšľahom mimo osi hlavne. Požiť sa da len poplašné strelivo. Strelivo s dráždivou látkou by si oľutoval :lol:
Ďakujem - som si to myslel, lebo prpážka vyzerá úplne uzavretá. Len to ma mýlilo, že som nikde na internete nenašiel ponuku takejto zbrane (s výšľahom mimo osi hlavne)
konečne som našiel fotku
http://www.midarms.com/squelettes/img/a ... LAKI23.jpg
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"