vz 58 expanzný

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Mesi...na hento by už bolo potrebné nie dekórum.
Tu by pomohla možno len zatiahnutá dekorácia - úplné zatemnenie a hrdzavý-nenabrúsený bodák šturený do teplej diery.

P.S.:
Ono to zatmenie mesiaca asi malo svoje neblahé účinky.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

deko co?
budu musiet sa cvicne aj vazit?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

deko rumu vole
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Šaleňaci šalení.... :mrgreen:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Volajaky som z toho zmeteny !

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
tata7474
prispievateľ
Príspevky: 181
Registered for: 7 years

Príspevok od používateľa tata7474 »

Ja sa mu to pokusim zhrnut, ak pisem blbosti, laskavo prosim skusenejsich o opravu.

pre SAVZ58:

Uzivaj si momentalny stav, kedy plati, ze zbran kategorie D (co je v tejto chvili tvoj milovany Sa vz.58) moze nadobudnut a vlastnit fyzicka osoba starsia ako 18 rokov, ktora je v plnom rozsahu sposobila na pravne ukony (aj ked mnohi tu pritomni prave v suvislosti s tebou o tomto asi silno pochybuju).
Akonahle vstupi do platnosti novy zakon o strelnych zbraniach a strelive, tvoj expanz, ktory je v tejto chvili v kategorii D, prejde do kategorie A. Na kategoriu A je potrebny zbrojny preukaz a vynimka. Uz sa nepytaj ziadne dalsie otazky, pretoze stale plati a nemam vedomost, ze by mala nastat zmena v tom, ze zbrojny preukaz moze ziskat fyzicka osoba starsia ako 21 rokov. A kedze mas v tejto chvili 19 a este stale nevladnes casu, nebudes splnat tuto zasadnu a prvu podmienku, vsetko ostatne je pre teba pase.

Na saskovanie po lese s brancami, objimanie v posteli alebo co s tym vlastne teraz robis mas este zopar mesiacov, potom papa expanz.

Kym teda dovrsis predpisany vek 21 rokov, pokus sa vsetko si v klude nastudovat, nezatazovat inych svojimi divnymi otazkami a hlavne SKUS DOSPIET.
savz58
občasný prispievateľ
Príspevky: 25
Registered for: 5 years 8 months

Príspevok od používateľa savz58 »

môj otec chce urobit zp skupiny f kôly mne
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Dobrý foter...
Ja na jeho mieste (a takom synovi) by som zavrel zbraň/ne do trezoru, ten šmaril do studne, do vody napojil 380 V, ku studni dobermana s rotwailerom a kaukazáčom.

Dúfam, že nemáš vodičák...
Používateľov profilový obrázok
tata7474
prispievateľ
Príspevky: 181
Registered for: 7 years

Príspevok od používateľa tata7474 »

A co ako potom chcete vystrajat? Na tatu bude napisana a ty s nou budes spavat? Nedovolene ozbrojovanie nic? Alebo bude tata za tebou hopkat lesom? Naozaj to uz nechaj tak, uzi si s nou kym mozes, ona potom odide za inym panom, ktory ma vacsi ... zbrojak
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

ten velky zbrojak si myslel ako maly a velky technicak?
Používateľov profilový obrázok
tata7474
prispievateľ
Príspevky: 181
Registered for: 7 years

Príspevok od používateľa tata7474 »

Tak tomu by zakladatel temy asi aj uveril ... v skutocnosti som si az na konci vety uvedomil, ze pisem o expanze, nie o dame ;)
Používateľov profilový obrázok
bbfh
prispievateľ
Príspevky: 237
Registered for: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa bbfh »

Obrázok

Please do not feed the trolls.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

bbfh: máš chybku v predpredposlednom písmenku, nie l ale t :wink:
arminius: imho tato podporuje správne, ja by som sa pri podobných príznakoch obával že synek namiesto hodu granátom a orientačnom behu s honcami zmení spolok, bude hádzať kabelkou a behať v lodičkách cez prekážky. ( bol som svedkom v 96. , na jahodnej mali kamošši branný deň )
electron: a musím s cvičným samopalom na tlakové skúšky ? :|
Ubik
častý prispievateľ
Príspevky: 561
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa Ubik »

A kolko vytlacis? Opakovat sa nedaju, tak dufam trenujes?
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

savz58 napísal:môj otec chce urobit zp skupiny f kôly mne
Mohol by si toto tvoj otec precitat skor, ako si precita knihu a zacne sa pripravovat na skusky, kvoli tvojmu samopalu.

https://www.lewik.org/term/1296/nedovol ... tny-zakon/

(2) Kto sebe alebo inému vyrobí, dovezie, vyvezie, prepraví, zadováži alebo drží strelnú zbraň, jej súčasť alebo komponent bez povolenia alebo bez označenia zbrane určeného na jej identifikáciu podľa medzinárodnej zmluvy, ktorou je Slovenská republika viazaná, alebo takú činnosť sprostredkuje, potrestá sa odňatím slobody na tri roky až osem rokov
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"