Nonivamid 120mg

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Marinada
trochu to pouzitie rozpiš,ak sa da
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Stali sme na nasom obvyklom mieste. Spita socka zenskeho pohlavia mi vzala spoza chrbta ruksak a chcela s nim odist. Ja som ho chytil za jedno putko a zacali sme sa za spolocneho kriku on kmasat. Potom som strelil na vystrahu slepy do vzduchu a dal som jej 5 sekund na to aby pustila ten rupsak. No a ked nie tak nie. Strelil som jej do tvare plynovy a potom ho pustila. Ziadny kasel ani nic podobne som nezahliadol.
inspiring_wing

Príspevok od používateľa inspiring_wing »

No, neviem ci bolo toto na pouzitie zbrane..
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Tipujem ,že vela nechybalo a v novinach mohlo byt " mladik postrelil bezdomovca" :idea:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Marinada
myslis,ze pouzitie plynovky bolo v tomto pripade ok?
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Bit taketo stvorenie je v norme? Alebo sa rovno nehat obrat? Ci ako chlapi. Putko sa uz skoro uplne odtrhlo tak preco nie. Niekto mi poskodzuje a pokusa sa okradnut vec, tak sa predsa nejak branim. Policia potom dosla ale ja som bol v prave, takze vklude :)
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

mas slabe putka
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Lubo BA napísal:No, neviem ci bolo toto na pouzitie zbrane..
Ak sa na to pozrieme čisto z hľadiska zákona, tak sa jednalo o jednoznačné NO -- pretrvával útok na záujem chránený zákonom (majetok) a obrana nebola celkom zjavne neprimeraná útoku (nikomu sa nič nestalo).

Myslím si, že keby nešlo o plynovku ale kaser, tak by (skoro) každý hneď povedal, že to bola dobre zvládnutá situácia, pričom efekt je v podstate rovnaký. Bolo to podľa mňa lepšie riešenie, ako tú ženu sotiť či udrieť, alebo sa naťahovať o ruksak kým sa neroztrhne.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Keby som mal sprej tak pouzijem radsej ten ale bohuzial. Varovani bolo niekolko ale zbytocne.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Mne to tiež nepríde prehnané, ešte socka odniekiaľ vytiahne injekčnú striekačku alebo niečo podobné, prečo by nemal použiť neletálny obranný prostriedok?
Používateľov profilový obrázok
2weird2die
častý prispievateľ
Príspevky: 741
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa 2weird2die »

Marinada, poprosím o trošku širší opis toho ako socka reagovala po zásahu..žeby jej alkohol tak znížil prah citlivosti?
btw, gratulujem k hladkému priebehu bez ujmy na zdraví...
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Zdalo sa, ze nijak. Odisla hned asi sto metrov odkial volala policiu. Je mi to fakt dake divne. Strelivo je to umarex.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Volala políciu? :D
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

...veď vieš, že zlodej najhlasnejšie kričí: "Chyťte zlodejaaaaa!" :evil:
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

No ved nakoniec vysvitlo, ze si myslela ze je to jej bagel. Potom ho s policajtmi nasla uplne inde a uplne inak aj vypadal. Strasne cosik :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"