Nonivamid 120mg

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

romanom: celé e-zbrane a ich "recenzie" netreba brať príliš vážne a toto nemá žiadnu oporu v zákone, nejaké ich legendy ktoré prezentujú ako fakty...
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

tak toto zaujalo aj mna.. presne ako vravis romanon.. ja si myslim to iste..
a ked by som nebol v NO alebo KN.. tak by som nestrielal (za predpokladu ze niesom debil.. co niesom) :lol:

a tak ako niekto pisal niekde na fore.. kde v zakone je uvedene ktorymi CS/NV/CN sa smie branit voci ludom/zvieratam..???!!! nic take som nikde nenasiel.. len z prispevkov na fore som doteraz bol v tom ze max co mozes na obranu voci cloveku pouzit je NV 120mg.. a NV 180mg a CN 220mg sa mozu pouzivat len na obranu voci zvieratam..

netusim kde by sa dal najst neaky jednoznacny doveryhodny zdroj..
nie ze by som neveril tomu co tu niekto napise.. aj ked samozrejme treba filtrovat informacie medzi faktami a nazormi.. ale neaky vymedzujuci zakon alebo nieco podobne? nikde som nic nenasiel..

no a k tej tabulke o CN.. je to sice 120mg.. a ja mam doma 220mg.. ale tie ucinky oproti NV120mg ak su pravdive tak su zalostne mensie.. priam zbytocne.. a to som si ich chcel nabit na turu do lesa.. teraz fakt neviem ci si tam nenecham ten NV 120mg..
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

Veď porovnaj a uvidíš :)
inspiring_kalam

Príspevok od používateľa inspiring_kalam »

natrem sa medom a pojdem behat po rohacoch..??? :D
inspiring_wing

Príspevok od používateľa inspiring_wing »

Willo87.. skúšal si?? :wink: Teraz vážne.. Má niekto nejaké nové PRAKTICKÉ skúsenosti, čo sa týka účinku vyššie spomínaných nábojov? Resp kt z nich by mohol byť najúčinnejší (človek, zviera, to je jedno..) Plynovku mám, nenosím ju každý deň, nepostávam s ňou pod oknami ako gangsta, len ma to tak zaujíma. Vďaka.
Používateľov profilový obrázok
fijet
prispievateľ
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa fijet »

s tymito nabojkami mam smutnu sksenost, tak dva roky spat na silvestra sme sedeli u kamosa v pizzerke a jeden kamos (ked mu dosli zelene) vybuchal asi 6 cervenych 120mg vonku pred restikou, problem nastal ked prievan vtiahol plyn dnu a vsetci sme svorne kaslali a plakali a bolo to dost hnusne, chcem tym povedat ze si neviem predstavit dostat to priamo do ksichtu. Tieto nabojky povazujem proti cloveku dost ucinne. :) nakoniec staci si privonat k hlavni po vystrele 8) 8)
inspiring_wing

Príspevok od používateľa inspiring_wing »

Dnes mi prišli náboje NV 120, ale neprišli mi UMAREX ako som si objednal, ktoré ponúkajú na ich stránke, ale WADIE. Objednával som z pistole.sk, takže bacha pri objednávaní. Radšej si to napr telefonicky overiť pred objednávkou. nezrúti sa z toho svet, len aby ste boli "múdrejší".. :)
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Takze podarilo sa mi nazbierat par praktickych skusenosti s plynovymi nabojmi. Z toho vsetkeho vysvitlo, ze pod nonivamid 120mg by som nesiel. Ostatne mozte pouzivat tak na deti a hlodavce. 45mg ma takmer nulovy ucinok takze cs a cn asi bude na tom podobne az horsie. 120 uz vie krasne zatocit s clovekom :wink:
friendly_agnesi

Príspevok od používateľa friendly_agnesi »

su aj silnejsie naboje?? myslim viac ako 120mg...
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Hladal som ale u nas som nic nenasiel.
friendly_austin

Príspevok od používateľa friendly_austin »

nie, silnejšie niesu. 8) aj tie 120tky su už dosť silne a na niektorych eshopoch dokonca nemaju ani tie.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Vcera som jednu 120mg musel cloveku strelit do ksichtu. Bolo to asi aj pod meter a nefukalo. Kradezi sa sice zabranilo ale efekt nonivamidu sa dako nedostavil. Moja rada zie "vypalit viac ran po sebe".
inspiring_wing

Príspevok od používateľa inspiring_wing »

No tak si ma moc nepotesil..
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Účinok sa nedostavil možno preto, lebo vzdialenosť bola pod meter a kryštaliky sa nestihli premeniť na plynne ( alebo kvapalne....už neviem) skupenstvo.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

No tak dobre vediet teda. Neraz som zacitil ten plyn a viem, ze je to svinstvo riadne. Preto som sa divil, ze sa nic nejak nedialo pri priamom zasahu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"