Zasekavanie bubna po vystrele

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
eloquent_maxwell

Zasekavanie bubna po vystrele

Príspevok od používateľa eloquent_maxwell »

Zdravim, prosim o radu. Po kazdom vystrele ostrym ostane bubon na Nemeckom revolveri ME38C zaseknuty a treba dost nasilne ho uvolnit. Je to velky problem, lebo neni mozne vystrelit viac krat po sebe. Je uplne novy a vzdy cisty. Prosim ako tomu zabranit, mate s tym skusenosti?? Nepredpokladam ze je to vyrobna chyba, alebo zeby hej?? Dik za rady
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa kriznik »

celkom nerozumiem, strielas ostrymi z plynovky? tak to asi vyrobna chyba nebude....
eloquent_maxwell

Príspevok od používateľa eloquent_maxwell »

ostre som myslel plynove (paralizer), nie slepe
momentalne anonymny
častý prispievateľ
Príspevky: 625
Dátum registrácie: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa momentalne anonymny »

nema ostry - plynovy dlhsiu nabojnicu, ktora po vystrele trci do priestoru medzi valec a prednu dosticku?
alebo nejake zbytky z uzaveru naboja sa tam dostanu?
alebo sa vysunie nabojnica dozadu a brzdi tam?
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5609
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Najlepšia rada: zbehni s tým za predajcom. Alebo to daj checknúť nejakému puškárovi. Takto sa dosť ťažko špekuluje, že čo to asi bude.
:wink:
eloquent_maxwell

Príspevok od používateľa eloquent_maxwell »

Zdravim, dik za rady.. uz viem co sa tam deje, ale neviem co s tym, po vystrele ostane zadna cast naboja cudne zdeformovana okolo odernika - doslova obali ten hrot, ktory trocha vytrca a preto nejde otocit bubon, len nasilu to uvolnit.. skutocne neviem si predstavit co s takymto problemom.. existuje viac druhov, abo vyrobcov nabojov, ze by som skusil iny, ci nebude mat tu cast z pevnejsieho materialu? co myslite? (dufam ze sa ma dalo pochopit co som hovoril)
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"