My Walther Brothers

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

My Walther Brothers

Príspevok od používateľa milko »

Caute plynovkary,takze uz je doma moja kraska P99-nka a Black TAC knife,spracovanie na urovni,gun som este netestoval ale hned ako vyzdraviem tak Waltrika pojdem prevetrat ci neseka a ako to je s plynom dostrel atd trocha nacvicit tasenie,palba a rychlo prec 8) .
Prikladam nejake foto:

http://img706.imageshack.us/img706/4193 ... thers1.jpg
http://img832.imageshack.us/img832/9197 ... thers2.jpg
Naposledy upravil/-a milko v 28 Nov 2011, 19:12, upravené celkom 1 krát.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Tú pracku púzdra si daj radšej cez záver ako cez rám, lebo zbytočne budeš prechytávať pri tasení.
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

Cau,aj sa mi to hned nezdalo ked mi v obchode vysvetloval,uz mam prehodene a aj pre lavu stranu :D
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

Caute,takze prve vystreli za sebou,cca 40 patronov poplasnych,tak to som necakal ze to budu take slehy uuuuf,no trocha som sklamaný aj lebo s tych 40tich sa mi waltrik asi 4 alebo 5 krat sekol,dufam ze to je tym ze je nova a rozchodi sa to lebo ...Naboje boli Umarexove 15ks a ostatne wadie :shock:
Prisiel som pri cistení na to,ze akosi sa drhne ta umela hmota v zasobniku co podava naboj,musim kupit olej a uvidime. 8)
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

pouzivaj umarexy nabojky a mas pokoj, su najsilnejsie a aj najspolahlivejsie, v mojej zoraki sa este nikdy ziadny nezasekol..
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

Servus,uz mam objednane 100ks umarex a 100ks Walther na porovnanie + 10ks Umarex CS 80mg a 10ks Walther Pepper 120mg,taktiez olej na zbrane Ballistol a vazelinu na zbrane tak sa bude testovat v decembri :D .Inak Umarexove su citelne tazsie ako wadie,uvidime ake budu tie Walther.
PS cim cistit hlaven ked je tam ta posrana prepaska,asi ju odvrtam 8)
Naposledy upravil/-a milko v 28 Nov 2011, 19:55, upravené celkom 1 krát.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Načo čistiť hlaveň plynovky? Maximálne by som laufom prehnal stlačený vzduch.

P.S.: Ešte šťastie, že si si tam dal toho smajlíka, lebo to by bola už nelegálna úprava zbrane, ktorá by sa tým pádom tiež stala nelegálnou.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

milko napísal: ...
PS cim cistit hlaven ked je tam ta posrana prepaska,...
Pokiaľ si strieľal iba poplašňáky, nastriekaj tam WD-čko, komoru prešuruj kefkou, vyfúkaj, vytri a máš to... Šak hlaveň je aj tak z hovnokovu a je jedno, či je zas*aná, tam žiadne tlaky nie sú.

P.S. Ak by si chcel vŕtať tú oceľovú prepážku, doporučujem vidiový vrták do betónu :D :D :D Asi jediné, čo zostane, bude tá prepážka!!! :twisted:

P.P.S. Re: My Walther (P22) Brothers - ktorý je ktorý? :lol:
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

No pri tych supach ktore som necakal,a ide mi zlomit zapastie pochybujem ze hlaven je bez tlakov!
Inak pekna zbierka Waltrikov,to su origo co? 22kal. a 9mm?aj ja scem Aaačko sakra :(
PS:ten spodný je plynak 8)
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

zlomit zapastie pri vystrele z plynovky? to si robis snad prdel ved to vobec nekope...Jedina plynovka ktora celkom slusne kopala bola malicka zoraki 906, co bolo sposobene jej malou vahou a rozmermi ale P22 ani ziadne ine stredne (a velke uz vobec) plynovky nekopu takmer vobec...
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

Zlomenie zapestia bolo obrazne povedane prehoha,moja kope a to tak ze vjednej ruke som radsej neskusal,to vies germany je germany 8)
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

milko trepes...strielal som z P22 s umarexami, silnejsie nabojky su neni, vobec nekope, bezne strielam jednou rukou bez ziadnych problemov...
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

To Admin:Dakujem za premazanie

Strielal som stym raz,cez vikend pojdem znova kedze mi prisiel balik tak napisem ci kope alebo som sa mikal,mozno bude aj video 8)
Dnes s BW balik hehe:
http://img37.imageshack.us/img37/1892/updatedq.jpg
Plynove CS aj Pepper su cerstve do 2016 :P
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Childe89 »

Mozno ked ma hmotnostne rozlozenie ako 906 - kde tak 80 percent hmotnosti robi zaver, tak aj slusne kope :D Neviem no, v ruke som este P99 nemal. Ale je pravda ze tie celokovove plynovky nekopu vobec, Zoraki 914 napriklad.
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

Leon5216:Zoraky 906 je o polovicu mensia,takze ked kope ta...

Takze dnes som bol zastrielat,pistol rozobrata,vycistena,premazana,naboje a zasobnik tiez.V zasobniku 10x wadie = 0x zasek,Waltrik isiel ako hodinky,co sa tyka toho spatneho razu tak trocha to kope a to mam pevny uchop 8)
Konecne spokojnost na 100% :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"