Zoraki 917T

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
inspiring_colden

Zoraki 917T

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Zdravim pani.

Obrázok

Tak som sa tu po dakej tej dobe semchodenia registroval, pretoze si urcite mame co povedat 8) . Od decembra vlatnim tuto turecku expanznu ( plynovu ) kopiu glocku. Vystrielal som z nej zatial 125 slepych a 9 korenistych nabojov a zistil som, ze je velmi citliva na mazanie a cistenie. Ako prve strelivo som mal lacne Yavascalar. Prvych 5 nabojov sa seklo a potom uz dalsich priblizne 90 nie. Potom bola cistena a mazana nanovo. Skusal som strielat aj koreniste. Bez problemu ale tam to zacalo. Chyba bola, ze po tejto peper strelbe som ju ani len nerozobral a pri strielani slepych o par dni sa sekala az az. Po rozobrati som zistil, ze je spinava a takme sucha. Inak je to velmi pekny kusok ale neodporucam na bezne nosenie. Je to velka krava. Je pomerne lahka. Od Voltrana 92 je dost citelne lahsia.

Keby niekto chcel videa alebo fotky, popripade nieco vysvetlit tak kludne napiste.
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

vyzera dobre az na tu poisku vyskakovaciu do dlane,ak sa seka po peppry umy teplou vodou vysus naolejuj zastrielaj slepe a mala by fachcit 8)
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Umyt teplou vodou? Fuuu to znie drsne. Nezhrdzavie? Viem, ze je to liatina ale znie to fakt ostro teda :D .
friendly_hodgkin

Príspevok od používateľa friendly_hodgkin »

Zdravím kamaráta z MT skôr ako teplú vodu vystriekať Ballistolom a riadne vyčistiť...
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Takze po precisteni a premazani striela cisto bez jedineho zaseku. Krasna holka :) .
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Dalsich 100 nabojov sme popukali bez problemu. Akurat je zvlastne, ze ich vyhadzuje poriadne daleko. Az dva metre daleko a aj celkom vysoko. Je to normalne?
Používateľov profilový obrázok
Childe89
občasný prispievateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Childe89 »

Ano, mne tiez z 906 odskakuju daleko a pomerne razantne, az sa "pristojaci" kamarati lakaju co to do nich prave "strelilo" ked stoja na nespravnom mieste :lol:
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

tepla voda je spomenuta v manuali,potom samozrejme po vysuseni naolejovat
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Tak mame tu leto a stym spojene aj lahke oblecko. Ako som uz v inej teme spominal, tato zbran sa neda nosit skryte pod trickom/koselou. Skusal som vnutorne aj vonkajsie puzdro a vzdy vidno riadnu hrcu pod oblecenim. Inac je spolahliva a pokial sa po strielani cisti a potom maze tak nevie co je to sekanie. Zatial po cca 200 vystreloch nejavi sebamensie naznaky opotrebenia.

Prikladam fotky http://pokec.azet.sk/digital_age/fotoal ... e778058573

Heslo je zoraki
inspiring_shirley

Príspevok od používateľa inspiring_shirley »

to kde strielate tie stovky nabojov s plynovky?
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Tak to bolo behom niekolkych mesiacov a nestrielam to sam.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Marinada napísal:Tak mame tu leto a s tym spojene aj lahke oblecko. Ako som uz v inej teme spominal, tato zbran sa neda nosit skryte pod trickom/koselou. Skusal som vnutorne aj vonkajsie puzdro a vzdy vidno riadnu hrcu pod oblecenim.
Ja nosím už roky ostrý Walther P99. Keď je leto, je to tiež hrča, obvykle pištoľ na boku v priliehavom púzdre, na nej natiahnutá košeľa. Lenže, či je to zbraň alebo väčší mobil, či kapsička na cigarety, to už nie je viditeľná zbraň, zákon je splnený. Nemá zmysel filozofovať ako moc vidno. Keď sa na teba pozrie odborník a vie na čo sa pozerať, tak na obleku na chrbte vidí v záhyboch látky, že tam máš záves od podpažného púzdra už z pár metrov. Ale to, že niekto vie VYTUŠIŤ, že máš zbraň, to neznamená podľa zákona VIDIEŤ SAMOTNÚ ZBRAŇ. Rovnako je tomu aj u zbraňovej ľadvinky. Policajt, čo ma raz kontroloval pri dopravnej kontrole, tiež poznal ľadvinku podľa trčiaceho uška na rýchle otvorenie a suchých zipov po obvode a tiež ma len skontroloval a nepokutoval za viditeľné nosenie zbrane aj keď jemu bolo hneď jasné, že som ozbrojený.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Pekny prispevok :) . No mne skor vadi ta esteticka stranka veci. Ta 917 je velka ako glock 17 plus puzdro vonkajsie a ozaj to vypada smiesme pod obleckom. Nieco mensie ako CZ83 alebo pri plynakoch Zoraki 914 plus vnutroopaskove puzdro uz bude vyzerat urcite lepsie. Mala hrca nevadi ale tamto je moc.

Pridal som foto sem http://pokec.azet.sk/digital_age/fotoal ... 3872900c73

Heslo je zoraki
Jurij
občasný prispievateľ
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa Jurij »

Na fotkách to nieje až tak strašné, ale viditeľné to je, keby som chcel plynovku tak niečo menšie ako spomenutý Zoraki 914 a vnútorné púzdro, skúšal som si to v armyshope a je to super vec, dám si ruku do vačku, posuniem palec a hľa mám plynovku v ruke.
eager_feistel

Príspevok od používateľa eager_feistel »

na fotke to takmer nevidieť a ako povedal Bauer, pokiaľ sa s tým šlovek nestretáva, nespozná či to je kapsa na telefón či peňaženku...
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"