Zoraki 917T

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
friendly_agnesi

Príspevok od používateľa friendly_agnesi »

podla vlastnej skusenosti je dost velka a tazka na nosenie v lete... jedine sa da nosit za opaskom aj to iba s vacsim trickom...
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

chalani nechcem zakladat nove vlakno tak pisem sem, som taktiez majitelom Z917 a zaujimalo by ma ako riesite vybitie udernika? V navode razne varuju pred vybijanim na sucho, vraj dochadza k prilisnemu opotrebovaniu udernika a mechanizmu, lenze pri tejto zbrani to ani inak nejde? :oops:
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Neboj sa toho co pisu v navode. Mal som ju pol roka a vobec som ju nesetril. Vpohode stlac naprazdno ale tak zas nie 5 krat denne.
inspiring_archimedes

Príspevok od používateľa inspiring_archimedes »

ja som taky že kupim zbran a hneď ju dám na internet. Mal som už asi 10 plynovych zbrani a teraz mam ekol volga nosim ju bežne vo vrecku.Mal som GLOCKA od Bruni a od vtedy som už radšej nechcel žiadneho lebo to bolo niečo hrozne ale keď vidim komentáre na917 rozmýšlam že by som ju kúpil.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Je to sice fajn zbran ale je moc velka na pohodlne nosenie. Uz aj 914 mi vadila a ak bude daka dalsia tak daco male od Waltra.
infallible_chatelet

Príspevok od používateľa infallible_chatelet »

ahojte, vie mi niekto poradit ktore puzdro IMI DEFENSE sa hodi na zbran ZORAKI 917 T ???
kupil som puzdro pre GLOCK 17 a nevojde sa don (vojde ale nasilu a vyberanie je ako tahanie repy z tej zorpravky)
eager_brattain

Príspevok od používateľa eager_brattain »

Tak sa tu pridám Zoraki 917 cca 800 rán nerátal som. A ide v pohode ,to čistenie je otras ale inak ok. Som takí vzorný majiteľ lebo po každej streľbe čistím a mažem (kdo maže ten jede) :lol: :lol: ale nesprávam sa k nej ako k princeznej už sme si aj zaplávali :D :D Na zarážky sa ani nepamätám možno zo začiatku v prvých 100 sa dačo seklo. Je spoľahlivá a relatívne kvalitná no na bežne nosenie bi som už bral 1911 ,Glock z dvojradím zásobníkom je veľké čereslo. Som trochu širší ,no aj tak mám niekedy problém to schovať ,no taška od falca to vyriešila. A obrovská výhoda 917 je že na ňu pasujú všetky tie udelátka na Glocka. Gripi podvesné baterky zameriavače..... .
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"