Aký je rozdiel medzi NV 120mg s červenou a hnedou hlavičkou?

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
Jurij
občasný prispievateľ
Príspevky: 29
Registered for: 11 years 11 months

Aký je rozdiel medzi NV 120mg s červenou a hnedou hlavičkou?

Príspevok od používateľa Jurij »

Vopred sa ospravedlňujem ak táto téma už existuje, ale nič na túto tému som nenašiel. Takže, moja hlavná otázka je že či je rozdiel medzi 120mg NV s červenou a hnedou hlavičkou. A ešte jedna vec, videl som krabičky od NV 120mg WADIE a na jednej bol napísaný dátum expirácie a na druhej krabičke nič, je medzi nimi nejaký rozdiel? teda okrem toho že jedny majú exp. a druhé nie? Ďakujem!
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

co sa tyka farby tak pokial je na krabicke uvedene NV a 120mg tak to neries, zalezi od vyrobcu, niekedy je to cervena inokedy az bordova, ale priamo hneda by to nemala byt, hnedou sa tusim oznacuju ine kategorie, ale teraz ti neviem povedat ake..Co sa tyka datumu spotreby tak u NV streliva by nemalo dochadzat k zvetravaniu a tym padom k znizovaniu ucinnosti ako pri CS nabojoch, ale nic sa nestane ked raz za rok kupis pre istotu nove..
Jurij
občasný prispievateľ
Príspevky: 29
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa Jurij »

Ďakujem! Chcem totiž kúpiť Zoraki 914 (na prechádzky do lesa, na obranu proti zvieratám) a chcel som mať jasno že aké strelivo mám používať.
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

CS aj Pepper maju spotrebnu lehotu,kupoval som minuli rok a spotrebu maju do 2016 obydva plyny :P
Jurij
občasný prispievateľ
Príspevky: 29
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa Jurij »

a fakt :D tie krabičky som si pozrel lepšie a bol tam ten dátum :D a je lepšie kúpiť UMAREX alebo WADIE, alebo to je jedno?
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

milko napísal:CS aj Pepper maju spotrebnu lehotu,kupoval som minuli rok a spotrebu maju do 2016 obydva plyny :P
...šak gramatyka, ňe? :roll:
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

Jurij napísal:a fakt :D tie krabičky som si pozrel lepšie a bol tam ten dátum :D a je lepšie kúpiť UMAREX alebo WADIE, alebo to je jedno?
Umarex sa u mna osviedcil najviac..
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

Igrlik napísal:
milko napísal:CS aj Pepper maju spotrebnu lehotu,kupoval som minuli rok a spotrebu maju do 2016 obydva plyny :P
...šak gramatyka, ňe? :roll:
:D
Jurij
občasný prispievateľ
Príspevky: 29
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa Jurij »

Ďakujem!
miselito
prispievateľ
Príspevky: 223
Registered for: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa miselito »

UMAREX - cervena hlavicka (spolahlive, bez jedineho zaseku, oblak plynu dostatocny)
Wadie - hneda hlavicka (uz nikdy viac...po jednom vystrele bolo vnutro pistole cierne...takto mi nezaspinilo pistol ani 50 startovacich plus 10 Nonivamidovych 120mg od UMAREXu)

Neviete, kde by som zohnal tie Umarexove? pretoze uz par krat som objednaval z nejakych eshop-ov a ked mi volali koli potvrdeniu objednavky tak som zistil ze mi chcu poslat naboje Wadie 120mg Nonivamid. tie od Umarexu som kupoval v takej cierno-cerveno-zltej krabicke (ako nemecka vlajka)..ale uz ich nemozem zohnat.
Vela krat sa mi stalo, ze ked som zadal do vyhladavaca startovacie naboje UMAREX tak mi vyhladalo naboje Walther...to su nejaka nahrada za UMAREX, ci? resp. ake s nimi mate skusenosti?
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"