Umarex Walther PP

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
elegant_gagarin

Umarex Walther PP

Príspevok od používateľa elegant_gagarin »

Dobry den,jsem vlastnikem tehle plynovky,a rad bych se o ni neco dozvedel,ne internetu jsem o ni skoro nic nenasel,bud nic neni nebo neumim hledat,je mezi vamy nejaky majitel tehle zbrane?Zajimala by me zivotnost,co vydrzi,jak je to se zasekavanim a pod.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

No ak to bude kvalitne ako podaktore ine Waltre, tak sa nemas moc na co tesit.

Napriklad

http://www.youtube.com/watch?v=H9shXpiDPS0
elegant_gagarin

Príspevok od používateľa elegant_gagarin »

No o te P22Q sem uz neco cetl,ta se jim udajne vubec nepovedla,ale tady na foru jsem cetl myslim o P99 a ta asi nebude nejhorsi.Ja z toho tak nechci strilet kazdej vikend,za 4 mesice ma nastrileno asi 10 ran...
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Nech sa paci.

http://www.youtube.com/watch?v=6RVDlj1D9mw

Seka sa mu od zaciatku do konca. Moja ovela lacnejsia 914 nevie co to zasekavanie je. Nejde o to kolko vystrielas ale ci sa na nu mozes spolahnut.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Ja som mal Walthera PP v roku 2001. Bral som ho vtedy ako dostupnú voľbu malej plynovej pisťole. Pohľad na hlaveň tiež mohol zvýšiť šancu na obranu hrozbou strelnou zbraňou, nakoľko nebolo v ňom vidieť blombu. Na výber som mal ešte Walthera PPK, ale kaliber .315 sa mi javil na sebaobranu moc malý, tak som dal prednosť PP v 9mm P.A.K. Zásobníky do neho sa hodili aj z RECK PP, ktoré vtedy predávali v armyshope, tak som mal aj na výmenu. Vtedy ale nebol taký výber ako teraz, predsa len to bolo pred 12timi rokmi.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Nebol kedysi zakazany predaj plynovych ci poplasnych zbrani s vyslahom v osi hlavne?
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Nie ze by bol zakazany, len si na taku zbran potreboval ZP. A tak si mnoho ludi bez ZP kupilo expanzy v Rakusku, nacierno doniesli do SR a tym sa vlastne dopustili TC nedovoleneho ozbrojovania.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Aha takto to je. A v ktorom roku potom povolili volny predaj?
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Ked si dobre pamatam, tak zakon bol novelizovany v roku 1995 s ucinnostou od 1.1.1996.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Cakal som ze neskor. No teraz uz len ostava otazka, ze dokedy. Aj ked som plynovkar, tak by som ale bol za daku miernu regulaciu lebo sa to nejak vymyka z pod kotroly.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

www.webforum.sk/viewtopic.php?t=1917

Uz sa tu o tom viedla diskusia, kto sa prihovara za urcite obmedzenia pri expanzoch, je oznaceny niektorymi webforistami za kacira. Prezidium PZ SR aj MV SR uz na tom pracuju, len aby nevytvorili nejaky paskvil.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Súhlasím s názorom Bus drivera a s príspevkom Marinada, len som prisľúbil, že tu nebudem obhajovať zmeny zákonov.
elegant_gagarin

Príspevok od používateľa elegant_gagarin »

Ze vam do toho skacu,ja se neptal na zakony v SR,ale na kvalitu a vydrz Waltheru PP,zakony byste meli asi resit v jinym tematu....
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Na to si dostal odpoved. Podla skoda penazi za tie Waltre.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Ja som mal expazné Wathre tri: PPK, PP a P99 a žiaden som neľutoval.

Mal som dve BRUNU jeden POLICE a jednu 85. Obe neboli v poriadku, POLICE sa zasekávala pri každej rane, 85tke praskla pruzina kladiva.

Mal som od UMAREXU dve MIAMI 92F, na jednej nezadržiaval občas ozub kladivo a vtedy sa z nej stávalo full auto. Druhá fungovala bezchybne až kým som ju nepredal.

Ja som skrátka fanúšik od UMAREXU a veľký odporca BRUNI.
Naposledy upravil/-a Bauer v 21 Feb 2013, 13:56, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"