Plynovky KIMAR - BRUNI

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
eager_euclid

Plynovky KIMAR - BRUNI

Príspevok od používateľa eager_euclid »

KIMAR - BRUNI - ake mate skusnosti s tymito znackami? Ktora je podla vas kvalitnejsia/lepsia?
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Ja mam skusenosti s BRUNI a su dost ok. Celokovove (zliatina zinku) a aj vzhlad je tam perfektny. A aku si chces kupit?
friendly_kalam

Príspevok od používateľa friendly_kalam »

Ja si chcem kupiť Bruni85 9mm ma s nou niekto skusenosti ??
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Kickboxer3 napísal:Ja si chcem kupiť Bruni85 9mm ma s nou niekto skusenosti ??
Tak tu si zrovna nekupuj :lol: . Radsej VOLTRAN Speciál M-99 (Taka ista ako Bruni mod. 85), alebo nejaku Walther :wink: .
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

C08R4 to ten bruni tak nenávidíš, že si si ho dal ako obr. do profilu? :D , Inak súhlasím s tebou :)
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

janesk napísal:C08R4 to ten bruni tak nenávidíš, že si si ho dal ako obr. do profilu? :D , Inak súhlasím s tebou :)
:lol: Nie, mne sa vyzorovo paci Beretta 85 :wink: Bruni mod. 85 je blato, zasobnik ma vo zbrani dost velku volu a caste zadrzky su tam... Vypustac zasobnika to ma uplne na p... a o vyhadzovaci nabojnic radsej pomlcim. Inak, mam ju doma ako dekoraciu
a semtam si s nou puknem na silvestra, ale fakt to chcelo roboty, aby to fungovalo :lol:. Ale pri tejto plynovke som sa nechtiac naucil robit uplnu rozborku za par sekund a pochopil som princip ako tie pistole vlastne funguju, lebo je to rovnake ako u real gunnov, len s tym, ze je hlaven zliata s ramom, ale to uz su davne casy :) Inak, u nas predavane plynovky su zo zliatin zinku, je to material nekvalitny a znesie iba slabsie tlaky, ked som zistil, ze skutocna pistol CZ 75D Compact, je tiez z lahkych zliatin, som sa na kamosovy poriadne krcoval :lol: Ja viem, ze hlaven nemoze byt z tohto materialu, ale aj tak, ram je :D
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

C08R4: aj napriek tomu, to čo máš v profile je BRUNI nie beretta :D
miselito
prispievateľ
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa miselito »

Mam toto:
http://www.colosus.sk/plynova-pistol-ki ... l-kal-9mm/

Mam vystrielanych priblizne 150 nabojov (UMAREX startovacie + Nonivamid 120mg UMAREX)...bez jedineho zaseku..az kym som nepouzil strelivo Wadie
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Ja som mal bruni POLICE, tam sa roztiahol zásobník a zle podával do komory, takže sa pokazila a mal som KYMAR mod.85 a tam sa mo zlomilo pero kladivka, ono je to totiž len také nič, nie ako u ostrej.
friendly_newton

Príspevok od používateľa friendly_newton »

Dávnejšie som mal Bruni GAP (Glock 17), celkom pekná, trošku "nespratná" na nosenie, ale zasekávala sa už pri vyslovení slova "streľba" :)
Od Kimar-u som si nechal CZ 75, "nechal" preto, lebo CZ 75 vyzerá celkom dobre a (aspoň tá moja) bola spoľahlivá, nezasekávala. Čo sa týka kvality materiálu a prevedenia detailov žiadna sláva.U Kimaru sa vyskytol problém, že po cca 180 výstreloch sa nalomil rám záveru na spodnej časti pri vyhadzovači nábojníc. Vyreklamované, nová zatiaľ funguje a dostala zabrať podstatne viac. Hold, od plynovky nemôžeme čakať 100% spoľahlivosť pokiaľ sa s ňou chce človek častejšie "vyblázniť". Pokiaľ chceme "spoľahlivú" plynovku, jednoznačne revolver, so Smith Wesson mám dobré skúsenosti (malý, ľahký a spoľahlivý), ale mňa osobne dosť zaujala Zoraki 914, ale info na ňu mám hlavne z recenzí a chválospevov od jej užívateľov, takže rada bez záruky... :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"