Plynovka v aute

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Canis Lupus: to si píš, varovný výstrel je ohlušujúca rana, ktorá sa ozýva medzi domami. Nezvyknutý človek zmeravie, výborne ti piští v ušiach (vždy aspoň 2 hodiny)..., môj varovný výstrel občas prekvapil aj parťáka, keď sme za niekým bežali na sídlisku, vždy p..čoval, že sa ťažko beží a zároveň zapchávajú uši :D
Mali by ste vidieť tie šípky/občas klzačky na brucho, keď páchateľ začul za sebou výstrel. Raz si jeden sadol na zem aj s tyčou, keď som stál pred ním a dal varovný
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Zlomizub,súhlasím len s tým že je lacnejší, neviem si totižto predstaviť ako striekas kaser na chlapa s basebolkou. Predsa tam je ten reakcny čas, a to ta môže mrzieť. Peterson, to usadenie muselo byť až komické, pri tej predstave sa musím smiať :D
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

No to si neviem ani ja predstavit(resp. ja viem utekat, ale manzelka s malym krpcom utekat nebude), preto idem v pondelok podat ziadost o sk.A
S plynovkou sa tiez ale mozes spoliehat iba na efekt zastrasenia.

OT: Pri tom sadani na zadok som si spomenul na sceku z Tais Toi!
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Pozor, je velky rozdiel plynová a ostrá.
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 635
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

Áno...? :wink:
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Osobne nemam rad plynovky kdekolvek a nosit ju v aute(navyse zatvorenu v priehradke) stym, ze nechavat tam len zbran a naboje nosit hore dole, mi pride divoke ked s rovnakym efektom mozem mat peprak a teleskop (ktory ma aj mnoho inych vyuziti) stale po ruke vo dverach.
Vyhodu plynovky vidim len v tom zastrasovani. Ak nezastrasi tak mam pruser snou ci len so sprejom.
Ak teda zbran, tak ostru za opaskom.
Zamna teda plynovka v aute nie. Sam som potom co ma napadli 2 mladici riesil kupu plynovky ale zhodnotil som to ako zbytocnost ktora viacej provokuje ako pomaha.
V aute sa navyse vozi aj manzelka, ktorej urcite viac sadne sprej (ved trenuje kazde rano :D) ako plynova pistol.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Myslel som rozdiel vo zvuku keď sa jedná o zastrašovanie.nie každy padol z neba učeny ako ty mabo :P
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 635
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

Taktiež nie každý vie čítať tvoje myšlienky... :P
Ale prosím ber to z rezervou... nechcel som sa ťa dotknúť...
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

V pohode, stáva sa :)
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Nevidím dôvod prečo nemať plynovku v aute. Teda okrem prípadu až by si ju v aute chcel aj použiť, čo je pi.ovina a stále do okola to musím vysvetľovať taxikárom. Ak už riešiš plynovku, vybodni sa na slepáky a pekne naláduj 120 mg Nonivamid. Účinok jak peprák + závan horúceho vzduchu + príjemných 120-150(?) decibelov. Ak nie si zbehlý v kontaktných športoch tak nerieš ani teleskop, monterajzňu, bejzbolku alebo golfovú palicu. Riskuješ že s ňou dostaneš po krížoch.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Kto ma ostru, plynovku nemusi riesit. Ale aj osobe so ZP sa hodi plynovka, ked cestuje mimo uzemia SR. Samozrejme do statov, kde je jej nosenie povolene.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

No tak po tom co som dva krat s plynovkou strelil na cloveka ( 120mg OC ) som ju predal a kupil kaser a ine prislusenstvo. Kaserom som sam osobne dostal necakane do oci od dobreho kamarada a viem, ze oproti plynovke je to 100 a 1. Co sa tyka hluku plynovka vs ostra, tak to ani nevravim.
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

Marinada: nechces vyskusat 3x nonivamid a 3x chlorbenzalmalodinitril?
:lol:
za sekundu a pol to tam mas :wink:
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

milko vsak vyskusaj na svojich znamych a potom napis aky bol efekt.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

mne sa dnes ráno v kancli stlačil kaser, ako som sa zohol. Výstrek jak z koňa, flak na maskáčoch- kým som sa vyzliekol skoro sme sa pošablili. Ruky a ksicht ma ešte teraz ku-revsky štípu a to som len prebehol cez mrak. Neviem si predstaviť priamy zásah do ksichtu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"