Umarex Walther PP

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
eager_kilby

Umarex Walther PP

Príspevok od používateľa eager_kilby »

mate nejake postrehy alebo informacie o tejto hracke ?? je to dobra volba?? ( zasekavanie, spracovanie atd ? ) http://www.colosus.sk/plynova-pistol-um ... 9mm/#popis
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Takže ja som Walther PP v 9mmPAK mal v rokoch 2000-2003 a aj nosil v podpažnom púzdre od Dasty. Zvolil som si ju ako kvalitku od UMAREXU malých rozmerov. Walther PPK sol síce menší, ale kaliber .315PAK sa mi nezdal postačujúci na sebaobranu. So zasekávaním som nikdy nemal problém, bola to dobrá hračka. Z vlastnej skúsenosti môžem ešte povedať, že zásobník do RECK PP a PABEDA (napodobenina Makarova PM od UMAREXU) majú rovnaké zásobníky, dajú sa použiť aj do Walthera PP. Bola to dobrá voľba, ľutujem, že som ho predal.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Nikdy ma ani nenapadlo, že aj vo svete plynoviek existuje niečo ako "caliber war" a rieši sa vhodnosť toho-ktorého kalibru na obranu ... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

eager_kilby

Príspevok od používateľa eager_kilby »

takze mozes mi ju odprucit teda ?
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

pre Korfík7: Pozor odporúčam ale Walther PP od Umarexu, lebo existuje aj Reck PP od Umarexu.

pre yarco: Áno existuje aj tu nejaké to logické zdôvodnenie, prečo takýto kaliber nábojky áno a iný nie. Keby to bol facebook, dal by som ti LIKE za to označené "caliber war", fakt sa mi to páčilo. Už aj len tým, že nábojka 9mm P.A. sa vyrába ako PV, CS alebo aj CN, ba dokonca aj so zábleskovým oslepujúcim efektom. Už samotná existencia takýchto rôznych možností výberu ho napríklad zvýhodňuje pred nábojkami 8mm alebo .315 P.A., ktoré sa vyrábajú len v CS verzii, alebo tu na Slovensku som videl len CS verziu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"