Original Glock 19/45 converted to 4mm Flobert?

lechucky
občasný prispievateľ
Príspevky: 3
Registered for: 4 years 3 months

Original Glock 19/45 converted to 4mm Flobert?

Príspevok od používateľa lechucky »

Hello,

sorry for not speaking Slovak language, I hope you are not angry at me for writing in English.

I am looking for an original Glock 19 or Glock 45 converted into 4 mm Flobert with < 7,5 Joule of energy, so it is legal for everyone to buy.

I found this advertisement, but I don't speak Slovak. https://www.slando.sk/sport/lov/glock-4 ... mm_i585465 I would like to know more about it. Can somebody help me please?

Google Translate:
Hľadám originálny Glock 19 alebo Glock 45 premenený na 4 mm Flobertka s < 7,5 Joule energie, takže je legálne, aby si ho kúpili všetci.

Túto reklamu som našiel, ale nehovorím po slovensky. https://www.slando.sk/sport/lov/glock-4 ... mm_i585465 Chcel by som sa o tom dozvedieť viac. Môže mi niekto pomôcť, prosím?
Používateľov profilový obrázok
Z-T
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 4 years 3 months

Príspevok od používateľa Z-T »

The ad mentions sale of a new Glock 45 converted to 4mm Flobert, along with carrying case and a conversion certificate.

Cudzincov tu začínajú zaujímať naše flobertky... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

... predávané kus za cenu dvoch glokov!
Používateľov profilový obrázok
tata7474
prispievateľ
Príspevky: 181
Registered for: 7 years

Príspevok od používateľa tata7474 »

Zeby preto, ze je to "poriadna" prerabka?
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Zaujemcov poslat do p.... tvrdo a razantne a “prerabacov” pekne za gater a bude pokoj, tak ako sa patri na vyspelu splocnost.
Používateľov profilový obrázok
Z-T
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 4 years 3 months

Príspevok od používateľa Z-T »

Ho, a ja že sa sem dá regnúť len z čs. emailových adries. :wink:
lechucky
občasný prispievateľ
Príspevky: 3
Registered for: 4 years 3 months

Príspevok od používateľa lechucky »

Well yes, Floberts are a lot of fun to shoot and for plinking inside your home with.

I know about Flobert guns from Czech Republic, but often they are shitty Zorakis.

I would like to be able to have a real gun converted to legal 4mm Flobert, so the handling experience is as close as possible to the real gun, yet legal and possible to shoot inside your house.

I found Grand Power, which is quite cool, but a real Glock is iconic!

"Skutočná zbraň konvertovaná na flobera je zábavnejšia ako streľba lacnej tureckej výstražnej pištole. Napríklad Grand Power alebo Glock prevedený na 4 mm Flobertka."

If you have information, please write me a message.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Troll resp. provokatér
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

tiež si myslím, navrhujem alebo zamknúť alebo ho bloknúť
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

lechucky napísal:Hello,

sorry for not speaking Slovak language, I hope you are not angry at me for writing in English.

I am looking for an original Glock 19 or Glock 45 converted into 4 mm Flobert with < 7,5 Joule of energy, so it is legal for everyone to buy.

I found this advertisement, but I don't speak Slovak. https://www.slando.sk/sport/lov/glock-4 ... mm_i585465 I would like to know more about it. Can somebody help me please?

Google Translate:
Hľadám originálny Glock 19 alebo Glock 45 premenený na 4 mm Flobertka s < 7,5 Joule energie, takže je legálne, aby si ho kúpili všetci.

Túto reklamu som našiel, ale nehovorím po slovensky. https://www.slando.sk/sport/lov/glock-4 ... mm_i585465 Chcel by som sa o tom dozvedieť viac. Môže mi niekto pomôcť, prosím?
Get the fuck out, son of a bitch !
Naposledy upravil/-a DeSade v 11 Dec 2019, 22:27, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Z-T
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 4 years 3 months

Príspevok od používateľa Z-T »

Ja len, keď je to už tým konským písmom... Musíš sa rozhodnúť buď medzi "get the fuck out" alebo "fuck off", s tým zbytkom. "Get (the fuck) off" sa skôr používa v zmysle zísť, pustiť z niekoho/niečoho :lol:

Už keď sme pri tom, tu je ešte jedna jeho vlaštovka. http://webforum.sk/viewtopic.php?p=284821#p284821

Ha, takže strielať v baráku z "flobertky", aby bol "real feel", dobrý pokus. Už-už sa takmer odkrylo šidlo z vreca. Možno sa odkope celý, kto vie. :wink:
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

aspoň vidíš, ako často to používam. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Podobný trollovia budú vždy bloknutí... Tento už bol.
Napísať odpoveď

Návrat na "Flobert"