Potrebujem pomoct pri vybere.

inspiring_darwin

Príspevok od používateľa inspiring_darwin »

ratko@zoznam.sk napísal:Zdravim, chcel by som pomoct s vyberom nejakej kratkej zbrane, bez ZP,
nikdy som ziadnu nemal a chcem ju len na chatu.....
Paci sa mi tato, co na to poviete?
http://www.bruniguns.com/sito/products/ ... magnum.htm
ale to je plynová pištol,daju sa snou strielat poplašné a plynové náboje a s nástavcom aj svetlice ale na terč si snou nezastrielaš :wink:
vigorous_murdock

Príspevok od používateľa vigorous_murdock »

diesel666
ale to je plynová pištol,daju sa snou strielat poplašné a plynové náboje a s nástavcom aj svetlice ale na terč si snou nezastrielaš.

To viem, na to mam vzduchovku, ide mi skor o to, ked na chatu idem neskoro v noci alebo ked som tam sam....
Co na nu inak povies? Cital som fora a nazory su dost rozdielne...
Vdaka za odpoved
inspiring_darwin

Príspevok od používateľa inspiring_darwin »

ahojte,
chcel by som kupit CO2 pištol na ocelové bb guličky ktorá by rozbila aj hrubu flašu zo šampanského z 10 metrov,nechcem drahu,asi kupim BERETTA ELITE II,CZ 75 Compact,Smith&Wesson M&P (Military & Police) alebo DESERT EAGLE Compact,ktorá je silnejšia?
dík
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Hari »

Zdravim,nema niekto skusenost s pistolom Makarov na co2,ocelove broky,Umarex?Dakujem.
elegant_golick

Príspevok od používateľa elegant_golick »

ano ,mal som toho umerex makarova. Velmi nepresné, ale na hranie staci.Milá hracka s realnou rozborkou.
Max11
prispievateľ
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Max11 »

Ratko,

Ak to potrebujes na sebaobranu tak revolver moc neodporucam. Revolver by som skor pouzil ako startovaciu pistol. Na sebaobranu je ovela vhodnejsia poloautomaticka pistol.
Z revolveru unikaju plyny do vsetkych smerov, takze by mohla v pripade sebaobrany drazdiva napln zasiahnut aj teba.

Ja osobne na sebaobranu zatial nosim Walther P22. Nemal som ani jeden problem so zasekavanim alebo spolahlivostou, hoci nazory ostatnych pouzivatelov sa s mojimi niekedy dost rozchadzaju co sa tyka spolahlivosti. Kazdopadne urcite by som siel do pistole a nie revolveru.

Posledna a asi najdolezitejsia vec: Zhodnotil si aj ostatne varianty nastrojov na sebaobranu ? Ak nemas moc skusenosti s kratkymi zbranami tak je ovela vhodnejsi napriklad obranny sprej. Ja som riesil plynovku ako jasnu volbu len preto, ze mam skusenosti so zbranami, mam bezpecnostne navyky a aspon nejaky trening.
Napísať odpoveď

Návrat na "CO - a iné."