Beretta px4 storm

robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Beretta px4 storm

Príspevok od používateľa robusta »

Ahojte, chcem sa opýtať tých ktorí majú túto zbraň, akú presnosť s ňou dosahujete.napr. Rozptyl 10 výstrelov na 5 metrov, alebo na 10m. Mam novú zbraň a na 5m. si diabolky lietajú kde chcú, rozptyl sa mi zdá byť veľký/skusali to štyria strelci/ tak by som to rad porovnal a vyriešil problém.
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Ahoj. Neviem v čom môže byť problém, ale táto zbraň je relatívne presná, aspoň tá čo mám ja. Na 5m v pohode rozptyl tak 2-3 cm. (či už dokáže byť aj presnejšia, neviem, lebo ju ešte lepší strelec ako som ja neskúšal. ) Na 20m s ňou v pohodke trafím plechovku od Nutrilonu :-) asi tak každou druhou ranou .
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

tak to mam problem so zbranou lebo na 5m trafim krabicku od diaboliek viac menej nahodou. a to vravim skusali to este dalsi strelci, v predajni vraveli ze problem môze byt v drazke
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Môže byť. Alebo ju skús upnúť do nejakého zveráku a skúsiť tak strieľať.
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

Skusim to v ramci reklamacie poslat, volal som a vraveli ze to nie je problem, odskusa to odbornik a v najhorsom pripade mi len odpise aby som sa naucil strielat :lol: mimochodom aky typ streliva pouzivate
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Zatiaľ som strieľal len klasické diabolky, ale kľudne sa z nej môžu strieľať aj oceľové BBčky .
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

viem ze kludne zoberie aj bb len som myslele ci tie diabolky nemaju vpliv na presnost skusal som zatial len norica killer
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

jednu doma mam, ale neviem o tom, ze by bolo mozne nejako korigovat mieridla. Ja som kupoval novu a lietalo to hoc kde, vyriesila to reklamacia - druhy kus je ok. Skus sa spojit s predajcom a reklamovat. Este pred tym vsak skus dat strelit aj niekomu inemu, ci na tom bude rovnako, pripadne ako uz bolo spomenute skus to upnut do zveraka a uvidis ci zanasa.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Po 2 aj štvrť roku už reklamácia asi nebude aktuálna.
Necropost mesiaca :wink:
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

trosku som zaspal dobu ale inak ok
Napísať odpoveď

Návrat na "CO - a iné."