Heckler&Koch MP5 K-PDW

friendly_morse

Heckler&Koch MP5 K-PDW

Príspevok od používateľa friendly_morse »

Zdravím páni . . :D
Neviem sa rozhodnut ci si kupit tuto CO vzduchovku . . . pride mi zaujimava a to koly tomu ze vypada ako slavna MP5 ma fakt velký zásobník + možnost koliminatoru

http://www.colosus.cz/vzduchovka-hk-mp5-kpdw/

Jedine coho sa obavam že ako dlho teda cca kolko ran vydrží ta jedan CO bombička . . . Preto by som bol rad keby mi niekto kto ma CO vzduchovku na bombičky ozrejmil ich zivotnosť . . . 8)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Otázne je čo myslíš pod "vydrží", mám revolver na tomto princípe, tak aby sa diabolky nezasekli v hlavni vydrží tak 50-60 rán, ale ak chcem ešte aj presnosť, tak to len prvých možno 20. Je to drahé strieľanie.
friendly_morse

Príspevok od používateľa friendly_morse »

Fuuuha takze cca 50 ran . . . no tak nejak som aj počital . . by som aj bral. No ved u nas na SK som este nezistoval Ceny bombičiek . . . z toho colosusu mam VIP zlavu tak ma jedna bombička vinde na 50 centov . . .

Hmm mam vzduchovku aj Plynovku . . .tak prave preto by som chcel do " vyzbroje " zaradit uz aj nieco učinnejsie . . .

Dík za Info zatial . . .
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Hunter88: ale 50 rán z ktorých tá druhá polovica bude stáť za prd, samozrejme záleží od teploty, od rýchlosti streľby atď.

Inak nepatrím medzi ľudí s pomalým pripojením, ale mať v podpise pohyblivý .gif mi napriek tomu príde zvláštne.
Napísať odpoveď

Návrat na "CO - a iné."