UMAREX XBG

inspiring_nash

UMAREX XBG

Príspevok od používateľa inspiring_nash »

zdravim Vas,
ma niekto z Vas skusenost s touto zbranou: http://www.commando.sk/zbrane/vzduchovk ... g-co2-45mm ???
uvazujem nad jej kupou.

Dakujem Vam.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Tak zhruba pred dvoma tyzdnami som ju kupil v Presove, mali uz posledny kus. Cena viac nez prijatelna, na blaznenie sa netreba hned vycalovat ako za ostru. Pouzivam bombicky ASG a ocelove broky UMAREX. Na prvy pohlad typicky plastak, pripominajuci Walther, smrcnuty Glockom. Opracovanie a material solidne vzhladom k cene. Super uchop, biela bodka na muche, ja som si hned namontoval cinsky laser na rail, nastavil ho na cca 3 metre. Zatial drzi nastrel. Zasobnik je kovovy, ale pripada mi taky strasne jemnucky, radsej si kupim este jeden nahradny. Zbran vyzera nerozoberatelne, vidim na nej len 3 skrutky. Mozno sa da rozobrat, ale kedze je na nu 2 roky zaruka, neskusam to. A teraz k strelbe. Predavac mi povedal, ze na jednu bombicku tak cca 60 vystrelov, na stranke maju, ze 80-100 vystrelov. Realita vsak prekonala moje ocakavania. Zatial som vypalil 12 zasobnikov, t.j. 228 vystrelov a este stale je tlak v pistoli !! Samozrejme slabsi ako na zaciatku. Prvych 5 zasobnikov boli dobre supy, aj velmi presne, hlavne ked som strielal na blizko. Na 10-15 m v pohode aj po 5.zasobniku, ale uz bolo vidno, ze niektore broky idu inam ako som mieril. Dostrel s plnou bombickou max. 100m, strielal som proti vetru. Po 9.zasobniku dostrel 25 m, ak som chcel trafit psiu budu, musel som mierit mierne nad nu. DAO only, ale spust je makka, takze to vobec nevadi. Po vystrielani zasobnika mi vsak nic neindikuje, ze je prazdny, len trocha iny zvuk, takze pri rychlopalbe som parkrat "vystrelil" naprazdno. Broky sa vsak radi odrazaju aj pri slabsom tlaku, takze okuliare su nutne. Posledne 3 zasobniky som vyskusal vystrielat v izbach, napchal som letaky do kartonovych krabic a dal ich do izieb. Broky prestrelia krabicu, ale uz zostavaju v letakoch. Tak som si nacvicoval "clear rooms". Super zabava za lacny peniaz.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

no ja by som skorej povedal, ze nie typicky plastak, pripominajuci Walther, smrcnuty Glockom, ale HS/Springfield XDM
inspiring_nash

Príspevok od používateľa inspiring_nash »

plastova hracka, ale za tie peniaze velmi dobra.
tiez som spokojny s presnostou na kratke vzdialenosti, aj dostrel to ma v pohode. na cvicenie je to zabavna vecicka :)
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Bus driver: tých 80-100 výstrelov je štandard uvádzaný k Walterkam - CP 99, C.P.S. (Walther si však pri nákupe okamžite vylúčil :lol: ), z airoftových skúseností zas viem, že bombička vie vyfučať aj skôr, preto rašej hovorim kupujucim 60 vystrelov. XBG je jednoduchy, nenáročný system, takže výdrž by mala byť trošku vyššia, ale tých 220 rán na jednu bombičku, to si ma teda riadne prekvapil.

Cca do dvoch týždnov by mala dôjsť zasielka od Umarexu, tak XBG bude opať skladom.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Mozno ta vydrz bombicky bude aj tym, ze zbran je nova, neopotrebovana, teda dobre drzi tlak. Dufam, ze to dlho tak bude. Ked si prepocitam cenu jedneho vystrelu, tak je to kurva lacne strielanie. Sam som zvedavy, kolko este zasobnikov na nu vystrelim. Potom to tu napisem.
To bujny : 8.11. doobeda sa uvidime zase v obchode, teda ak tam budes.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Takze bombicka vystrielana, celkovo 14 zasobnikov, t.j. 266 vystrelov. Pri 14.zasobniku som uz ale videl, ze nie vsetky broky presli cez kartonovu krabicu, niektore zostali zachytene v stene krabice, niektore sa len odrazili. Zacal som strielat aj s 15.zasobnikom, ale tam uz bol tak slaby tlak, ze brok dopadol tak 3 metre predo mna. Moj dojem zo zbrane : som maximalne spokojny :D.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

bujny napísal:Cca do dvoch týždnov by mala dôjsť zasielka od Umarexu, tak XBG bude opať skladom.
Drzite u Vas v obchode CO2 pistol Umarex Heckler & Koch USP a ak ano aka je cena?
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Mám ju na predajni cena 79,99

Kód: Vybrať všetko

http://www.commando.sk/zbrane/vzduchovky/vzduchovka-pistol/airgun-pistol-vzduchovka-heckerkoch-hk-usp-co2-45mm
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

bujny napísal:Mám ju na predajni cena 79,99

Kód: Vybrať všetko

http://www.commando.sk/zbrane/vzduchovky/vzduchovka-pistol/airgun-pistol-vzduchovka-heckerkoch-hk-usp-co2-45mm
pozeram, ze mate predajdu v presovskom MAXe, tak tam v januari zavitam. predpokladam, ze net a kamenny obchod maju rovnake ceny...
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Čo sa týka zbraní a streliva áno. Ostatný sortiment môže mať rozdiely.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

bujny napísal:Čo sa týka zbraní a streliva áno. Ostatný sortiment môže mať rozdiely.
zaujem mam len o tu CO2 pistol, "naboje" a bombicky...



edit electron: prispevky NECITUJTE
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

a co toto HKcko, da sa kupit niekde na SK?...

http://kwausa.com/products/gbb/hk-usp/
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Mam na predajni Usp
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

ostanem u toho HKcka na BBcka 4,5mm, za hracku na strielanie z nudy viac nedam. na normalne strielanie aj tak planujem skutocny Glock G19gen4. v stredu sa pridem pozriet na to HKcko do vasej predajne do presovskeho MAXu...
Napísať odpoveď

Návrat na "CO - a iné."