Zbraň pre študenta ktorý veľa cestuje po tme

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

radofunny:
ad kaser - par mesiacov po zaruke asi nevadi, ale uz by som sa obzeral po novom. Pri tej cene sa podla mna neoplati riskovat napr. znizenu ucinnost ucinnej latky.

ad zlty mod - ano, v podstate ide o to "byt v strehu". Viac o farebnych modoch najdes napr. v mojom prispevku v tomto vlakne.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

radofunny poradim ti taku klasicku vec.
Sed v podniku odkial vidis ci ti uz prisiel autobus alebo vlak.
Az ked pride a ludia zacnu nastupovat chod k nemu a nastup.
V tom podniku mozes sediet pri caji a nikto ta nevyhodi.
Marokanci ta do podniku obtazovat vacsinou nepridu.

A ked raz urobis "bordel" s marokancami pri stanici uz si ta zapametaju.
Ak budes presvedcivy daju ti uz potom pokoj a ak nie radsej by som potom skusil inu stanicu :-) Ked na konkretnom mieste chces zit a existovat dalej, nesmies ustupit ani raz. Prvy krat je to najlahsie, lebo este nevedia co si zac.

Najlepsie je ale ziadny konflikt nevyvolat. "Ale ked vyzeras tak slabo, sam a bezbranne tak preco si do teba neudriet". (mysli marokanec).
Cele je to o zvieracom vybere. Ked vyzeras makky tak na teba kazdy pritlaci. V prirode sa 95% konfliktov riesi strachom a respektom, medzi ludmi je to este vacsie percento (civilizacia). T.j. najlepsie je vyzerat nebezpecne ale zaroven davat pocit ze si s nikym nechces nic zacinat, ale ked niekto iny zacne do teba tak mu narobis "problemy".
Aspon mne to za ostatne roky prislo ako najuniverzalnejsie riesenie.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa spherixis »

Tak nejako. Ked sa ocitnem vecer niekde alebo aj v inej situacii, na ulici, kdekolvek, kde vetrim zle vetry :wink:, prve co je, ze sa tvarim nebezpecne, rozsiri sa mi chôdza, ramena :D no zaroven, na nikoho necivim a som nekonfrontacny. Len aby bolo jasne, ze toho tu e-e. Tiez ako tip...
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

kup kaser pepper a teleskop 21 a uz nicoho sa nemusis bat . :D :D :D pokial samozrejme nepojde o indianso-romsku ferovku :lol: .ale myslim ze aj to by si mal zvladnut pretoze ak vazis kolkokolvek teleskop a pepper ti pridaju minikalne 50kg a par rokov BO.tot moja rada
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Radofunny - keď som počas VŠ dostal na papuľu od petržalského feťáka (dvaja hajzlíci sa nudili a chceli sa rozpýliť útokom na náhodného chodca), hneď na druhý deň som si kúpil obranný sprej. Vydržal mi pár rokov a hoci som ho nikdy nemusel použiť, už jeho samotná prítomnosť vo vrecku mi veľmi pomohla i psychicky.
Uvažoval som aj nad teleskopom, ale ten si podľa mňa vyžaduje pravidelný nácvik ovládania. Hoci som za posledné roky po výške pribral, "bicepsy"mi ostali úrovni ako počas strednej školy, keď som mal pod 60kg. Mám obavu, že napriek neviem ako usilovnému tréningu a "virtuozite kung fu" by mi to počas použitia dáky "medveď" aj tak vytrhol z ruky. Najmä ak by ich bolo viac...
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"