test televizie abc

inspiring_proskuriakova

test televizie abc

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

http://www.youtube.com/watch?v=0MX3QtumSuE

http://www.youtube.com/watch?v=xxNRLMWk ... re=related

osobne povazujem tento test za manipulaciu najhrubsieho zrna :x

tu je link na clanok od gunlexu

http://www.gunlex.cz/?p=946
Naposledy upravil/-a inspiring_proskuriakova v 27 Jún 2009, 11:30, upravené celkom 1 krát.
blissful_wescoff

Príspevok od používateľa blissful_wescoff »

neviem poanglicky o co sa tam jedna?
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

gunlex to to rozobral poriadne:

http://www.gunlex.cz/?p=946
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa scar »

...beckovy americky film...
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sano2 »

No čo k tomu dodať, ja som si položil otázku, prečo natočili vôbec niečo také? Dobre, natočili, prečo to zmanipulovali aby to vyzeralo že pred debilom so zbraňou nemá strelec šancu? Asi si naozaj niekto položil otázku, čo keby tam niekto mal zbraň, mohlo to dopadnúť inak? No a keď ten niekto prišiel na to, že asi áno, a tomu niekomu to nevyhovuje aby ľudia nosili zbrane, rozhodol sa ten niekto natočiť zmanipulovanú reportáž alebo test alebo čo to bolo. A ako to zmanipuloval? Použil streleckého inštruktora a ľudí, ktorý nikdy nedržali zbraň a nechali to zorganizovať toho inštruktora aby náhodou nevyšiel z toho ako idiot. A máme tu super koninu ktorej opäť uverí polka národa.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

sano2 napísal:A máme tu super koninu ktorej opäť uverí polka národa.
a o to súdruhom pri tejto vykonštruovanej scénke šlo, presvedčiť ovce že zbrane sú zlé a zbytočné ...
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...cele je to poriadna blbost, co nic neukazuje a ani nemoze v takom zlozeni ako to tam bolo...
...len jednu vec to ukazuje a to reakcnu dobu jednotlivca a stres pod ktorym ma tasit a strielat, ale inak nic viac...
...ak si vsimnete tak ta baba aj ked bola davno zasiahnuta, strielala o dusu dalej a aj tak podstate netrafila...dosledkom stresu atd...
...cele je to uplna americka blbost...ak to bol test stresu tak ok, ale inak p...vina...
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Ja sa taktiež stotožňujem z názorom písaným na gunlex.cz Test bol spravený tak, aby útočník mal výhody, ktoré by v reáli nemal. Aj keby bola pravda to čo ten test dokazuje, stále by som sa držal toho, že radšej mať zbraň pri sebe a mať čo len maličkú šancu sa brániť ako nemať ju a nemať žiadnu šancu . Nakoniec, myslím si, že kto má zbraň ktorú nosí na obranu a to aj v škole, že trénovanie zručnosti so zbraňou a predpokladanie podobných situácii bude pre dotyčného samozrejmosťou.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

uz to tu padlo od inych, mam z toho neprijemny pocit. to ako vlezlo tam rozpravaju "a nazabudajte, ak pri ochrane svojho zivota od bezprostrednej smrti nahodou trafite nevinneho, tak za to ponesiete zodpovednost." plus tie ostatne nevysvetlitelne veci technickeho razu.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

NRA by mohla tiez spravit taky maly test, na autoroch toho "testu"... s maketami pistoli na nich nabehnut, nech si vyskusaju pocit bezmocnosti, pretoze ten je najhorsi
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Okrem toho, ze zbrane su zle a vzdy Vam trt pomozu (brainwashing) v tom videu boli spomenute aj dobre rady a tak ich zapakujem.
Ak som nieco zle pochopil tak ma opravte:

1. Mesiac bez trenigu znatelne znizuje adekvatnu reakciu
(aku sme napr. bezne dosahovali pri castom pravidelnom treningu) - pre mna osobne je to pravda, poznam na sebe ze som nemotornejsi, gramblavejsi po neaktivnom mesiaci.

2. Pri zaciatku stresovej situacie ( ked sedime a sedime :-) ) nema clovek dostatok krvy v rukach, takze jeho reakcia za pomoci ruk je pomalsia.
Jednoducho povedane, ze nie ste stale v stave roztrenovanosti a napnuti ako struna.

3. Najvacsia sanca ako prezit bez ujmy konflikt s ozbrojenym pachatelom je utiect ak je to mozne.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

ja by som si dovolil radu c.4

najprv vyhladat kryt, az potom tasit... ten chalan tam urobil obrovsku chybu, lebo keby sa najprv hodil na zem, tak by to mohlo dopadnut inak
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Pacilo sa mi ako na konci radia aby som utekal ked ma niekto pritlaci do rohu na parkovisku. Lebo iba 50% utocnikov v takomto pripade zacne strielat, z toho iba 50% aj trafi, a iba 50% zasahov je vaznych. No dakujem velmi pekne za takuto radu.
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Iniciátorom tohoto testu by bolo povedať, že z uvedeného testu vyplýva, že by si malo legálne zadovážiť zbraň čo najviac ľudí a zaviesť povinné streľby a rôzne kurzy na zvládanie podobných situácii. A je to . :D :roll: :D
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

janesk statisticky by sa medzi sebou asi pozabijalo viac studentov ako pri nahodnom sialencovi :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"