Agresivita na cestách

Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Čo poviete na tohoto magora , pritom ani nešoféroval ....?????

http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/video-z ... anara.html

Chudák , sanitkár ani prostredník asi nemal čas použiť ....
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Skoda,ze nenapadol aj policajta.Mal by na krku uz aj utok na verejneho cinitela,z toho by sa zmrdko horsie vyzuval ako z priestupku proti obc.spolunazivaniu....
krisztian
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa krisztian »

Diki za vase nazori.

Len chcem podotknut ze som mu neukazoval fuckera, ale na hlavu ci je normalny..
A nebol to nejaky holohlavy frajerko, ale taky petdesiatnik v monterkach a na starej felicii.
Len to ma sere ze on spravil ch******, a da sa povedat vysiel zo situacie ako vytaz..
Ja este na aute v zadu som mal dve kytice v hodnote 120eur ktore pritlacili bednicky pri mojom nahlom brzdeni...
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

krisztian: Pocuvaj, policiu si mal volat ty. To by bolo naozaj velmi nestastne riesenie situacie, ak by si vytiahol zbran a polozil ju na palubovku, akoze bububu. Neuraz sa, ak clovek nevie v akej situacii ju moze pouzit, nech ju radsej ani nenosi. Zbran nieje nejakym riesitelom a ani policajtom a nieje ani na posilnenie ega. Skratka, ze sa v tu chvilu citis ponizeny, dotknuty tak si to budeme kompenzovat vytiahnutim zbrane? Zamysli sa, nehovorim ze ten chlapik bol prijemny, ale napadol ta fyzicky nejako, ohrozoval ta priamo na zivote? Bola naplnena podstata NUTNEJ OBRANY /KN ze by si tu zbran mohol vytiahnut? Stalo by ti to zato dojst nasledne o ZP, zbran a mat na krku aj trestne stihanie? Skratka, u drzitela ZP je dolezite, aby drzal emocie na uzde a nenechal sa vyprovokovat.
inspiring_shamir

Príspevok od používateľa inspiring_shamir »

nuz tazko,

zbran by som nevytiahol jedine ze by mi uz klucom na kolesa isiel rozbit lebku.

okrem toho na takychto dost fuguje dokonala "mamvpicisticka" ignoracia (sorry za expresivum)

posmesne sa na neho divat ako sa rozculuje a dat mu najavo ze ta maximalne jeho konexie neofukuju. priapdne vzdy trubit ked hovori a prestat ked zavrie hubu.

pripadne ak nevyzera moc namakane nenapadne a tisko mu oznamit ze ak neodtiahne bude potrebovat konexie na traumatologiu.

realne v 90% silnych reci takychto tutmakov co sa poznaju stym a onym sa nic neudeje.
ale skoda tych kytic,
mna nedavno strubil z cesty jeden kamionista ked som si v obci dovoli ist pred nim na aute 45 namiesto dovolenej 50ky.
chvilu sa zoculoval ja som mu len gestom naznacil ze ho mam na haku a nech sa pekne pohne lebo blokuje cestu ostatnym a aj mne.
stiahol chvost a odisiel
Používateľov profilový obrázok
ricinr
častý prispievateľ
Príspevky: 776
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa ricinr »

U nás v NR sa stalo niečo podobné akurát potom ten chudáčik ako "krisztianko" dostal basebalovou palicou po hlave a jeho cesta viedla lna PZ a do nemocnice.
Čo je smutné, že páchateľ sa nenašieľ. A to za sprosté potlapkanie po čele.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

prispejem situáciou ktorú prežil kamarát.,
zastavil na semafóre v noci v TT. za ním auto, z ničoho nič sa mu otvorili pravé dvere a tam týpek, kamarát nechápal o čo ide, prvé čo ho napadlo že sa chce spýtať na cestu alebo niečo také, vtom sa otvorili jeho ľavé dvere a tam další týpek a zacačali ho tam marovat, chcel pridat ale šmykla sa mu noha na spojke a skapalo mu to, nechápal prečo, myšku nikomu nespravil predtým, potom prestali a išli preč,
výsledok: rozbité okuliare, prasknuté rebro,

od tej doby má zapnuté automatické zamykanie dverí,
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

mne sa stalo tiez nieco podobne, mimo obce, niekomu moze pripadat moja reakcia zbabela- ked chapik z auta co ma bloklo vyskocil von, tak spiatocka a zacuvanie o 20 metrov - ucinne - asi 10 sekund na ma cumel a zhodnotil, ze som uz mimo jeho akcneho radiusu. jednoducho minimalizacia konfliktu

zbran nevytahovat, zbran nie je na ukazovanie, ukazanie zbrane skor moze konflikt eskalovat a nie vyriesit - bud zbytocne natahovacky alebo prestrelka :!:

ked niekto tasi, tak musi mat vedomie, ze ide zbran aj pouzit
Používateľov profilový obrázok
3500korun
častý prispievateľ
Príspevky: 726
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 3500korun »

Kamošovi sa stalo niečo podobne v Bratislave za Ymcou- vyšiel z vedľajšej s tým že auto čo šlo po hlavnej bolo ešte dosť ďaleko, žiadno ho neobmedzil. Keď prichádzal k najbližšej križovatke dotyčný ho dobehol (pôvodne odbočil inde, tj sa musel vrátiť kvôli tomu), predbehol a pritom mu vrazil do predného blatníka+narazníka tak, že ho vyhodilo na chodník, vybehol z auta a hybaj k nemu. Kamoš sa ešte zmohol na rýchlu spiatočku aby sa vyhol tomuto "individuu" no za ním už bolo auto ktoré ťukol. Tak si vypočul monológ vulgarizmov, päsťou po skle a kapote..našťaste sa stihol zamknúť. A toto všetko v plnej premávke vo večernej špičke v centre BA. Výsledok - potom bol z toho taký vyhúkaný, že nevedel ani ako sa volá a chlapík v zadnom aute nahlásil že je opitý(čo samozrejme nebol, bol v šoku) a úplne mimo...ŠPZ si teda tiež nepamätal.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

Ešte že sú aj takýto "pedagógovia", čo tie trúby za volantom trpezlivo doučujú..... :lol:
inspiring_bohr

Príspevok od používateľa inspiring_bohr »

strašné čosi,asi si kupim "tatru s pluhem" :D :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Tak ako to uz spomenul AKI, s ktorym sa uplne stotoznujem.

Treba zachovat chladnu hlavu a pokial clovek vidi ze "ide byt konflikt", odporucam vytiahnut telefon a bud vytocit 158, ale zacat si agresivneho vodica natacat, popripade pokial necestujes sam tak v sucinnosti so spolujazdcom oboje.
Pokial sa podari nahrat silne reci o predvolavani na dopravny inspektorat alebo o zhabavani vodicaku na pockanie (ako sa to mne stalo) tak by takyto kratky "filmík" mohol inspekcii MV SR stacit. A pokial je dotycny skutocne policajt, tak bude mat o zabavu postarane.

A k tomu taseniu zbrane, pokial nejde o zivot ide o h...

*pre istotu keby ze sa mi niekto dobija do auta, nosim v aute paprikovy sprej, zabit s tym nikoho nezabijem a pokial sa spamata z toho paprikoveho bukakke co bude mat na ksichte tak uz budem davno v inej casti mesta.
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa El Pistolero »

No pekny divoky zapad :evil:

A zoberte si, co fsetko musi odtolerovat cyklista :(

Raz ma jeden debil skoro zrazil a ked som mu ukazal "Mr. Beana", otocil auto a hura za mnou. Stiahol okienko a zacal mi nadavat a vyhrazat sa.
Povedal som mu, ze prekrocil rychlost tak o 30 km za hodinu a este ma ohrozil a ze nech mi da pokoj.
Opytal sa ma, ako viem o jeho rychlosti. Povedal som mu, ze "terazky som majorom" u policie a s meranim rychlosti mam dlhorocne skusenosti.

Na to otocka o 180 stupnov, pistali gumy a uz bol v prachu :lol:

PS: Dopravnych policajtov stretavam, len ked ma chcu pokutovat :lol: :lol: :lol: Na dvoch kolesach je odhad rychlosti zakladom prezitia :roll:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Vyborna odpoved :!:

Neprijemnu situaciu som zazil na Ba obchvate smer z Petrzky do Avionu.

Bezkrky na BMW arogantnu jazdou ohrozovali zamnou asi 5 vodicov a potom cez odstavny pruh dostali az kumne a zapichli to predomna, tak ze som zabrzdil asi 1 cm za nimi a za mnou retazova reakcia nastastie bez buracky. Zablikal som na nich, ci im sibe a isiel dalej. Oni ale zrazu odbocili do pomalsieho pruhu a cez okno sa mi zacali vyhrazat ... .
Tak som im ukazal, ze si mislym o nich ze su jednicky a isiel dalej.
Oni zrazu zasa popredbehovali co sa dalo, im specifickym sposobom dostali sa predomna a zabrzdili. Zastal som aj ja cca 10m od nich , vsetko za plnej premavky o 18:00 na dialnicnom obchvate, bezrky zacali vyskakovat z auta a ku mne. Dupol som na plyn a na mieste vyturovat motor co to dalo. Kolesa zahrabali a manieril som to na nich a hned zabrzdil. Bezkrky sa pozreli na seba otocili a naskocili do auta a odpichli to prec co to dalo. Pre pripad B mam radsej teleskop vo dverach. Niekde mam este aj ti SPZku.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

Ludia sa za volantom menia na svine.....a niektorý nemusia sadať ani za volant. :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"