Nosiť s nabojom v komore alebo bez?

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Agger: kludne to mohol byť šok. By si neveril, kolko ludí zomrelo v dôsledku šoku
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

TANGO: samozrejme že mega vytrénovaný chlapík ma rozseká aj na zemi, ale jaksi napočítam s tým že taký by chcel moje peniaze alebo ma bezdôvodne napadnúť. A aj keby tak moja taktika nie je výťazstvo a pokorenie súpera ale iba vytvoriť si priestor na únik.

Keď už letel na zem zranený tak je v kely, + to že sú ďalší dvaja proti nemu, ja som len zvažoval nahlas možnosti, dobre viem že by mi už nič nepomohlo a môžem ovládať čokolvek, avšak aj keby mal náboj v komore, neviem či mu to proti dvom a už zranenému na zemi bude niečo platné aj keby jedného dostal, druhý bude do neho kropiť hlava nehlava...

dobré by bolo vedieť ako ten človek dopadol nakoniec, asi moc dobre nie, že?
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Tak to by bol viac-menej zázrak keby prežil. Podľa mňa bol na mieste mŕtvy.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Keby sa mu podarilo drapnut spravne a rychlo tu zbran vtedy ked mal dotycny nad nim zavadu a mal by naboj v komore, tak by mal velku sancu na prezitie lebo ten druhy utocnik nebol taky agresivny a podla mojho odhadu by utekal hned prec keby videl ze obet to uz "šije" do toho so zavadou, predpoklad samozrejme.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

najdi ak sa da, znie to zaujímavo,

ja unznávam presne ten pristup, rychlo a agresivne, nefixujem sa na jednu jedinú techniku lebo sekunda môže všetko zmeniť

samozrejme okolností čo všetko môžu zmariť je nespočet, hádam sa nám nikomu nič podobné nikdy nestane
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"