Akú zbraň "na nosenie"

skuki
občasný prispievateľ
Príspevky: 99
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa skuki »

Ja nosím to čo mám v podpise a záleží od príležitosti či mám Gčko na opasku alebo v kapsičke cez plece. Žiadna Falco ale klasické značky ako Carpisa alebo Converse, ... (pri výbere skúšam ako mi tam pasuje G43) a oblečenie tak ako každý iný. Snažím sa nevytŕčať a v prípade potreby prekvapiť prípadného útočníka. Tak ako kolegovia nadomnou napísali, tiež vidím skôr problém v printovaní svojím oblečením a vzhľadom, než printovaním zbrani na opasku.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Z tychto tasticiek ci ladviniek sa to blbo tasi, neraz musis odzipsovat co v strese pri beznej kontaktnej vzdialenosti 3 - 5 m neurobis vcas. Navyse clovek s tym vyzera jak vyberac parkovneho alebo ako gay :).

Glock 43 musis bez ptoblemov ukryt aj do vykrojenych plaviek. Keby si ma videl niekde v obchode ci na ulici, v zivote nebudes vediet ze nosim G19. Skratka obycajny tipek v rifliach a tricku bez viditelnych bouli.

A takychto ludi poznam zopar od nas zo strelnice.

Tn opis celkoveho printovania je ale vystizny, takticool vzhlad ci strelecke nohavice a siltovka Glock su jasne ako facka.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

...no, keby ta na ulici zbadal nejaky lotor vo vykrojenych plavkach, to by si ani nepotreboval zbran. Asi by nebol schopny boja pri tom pohlade. :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Machead
Z tychto tasticiek ci ladviniek sa to blbo tasi, neraz musis odzipsovat co v strese pri beznej kontaktnej vzdialenosti 3 - 5 m neurobis vcas....
:roll:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Machead napísal:Z tychto tasticiek ci ladviniek sa to blbo tasi, neraz musis odzipsovat co v strese pri beznej kontaktnej vzdialenosti 3 - 5 m neurobis vcas.
Mýty a legendy. Vyskúšaj napríklad Push Pack od 5.11 a potom sa o tom môžeme pozhovárať.
:wink:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

bezne nosim maxpedition versipack /cez rameno/ preto lebo sa mi tam zmesti kopec veci /nie zbran/
a hlavne, mam volne ruky...

len aby sa to tu nezvrhlo na Nakupne maniacky ..kto co,k comu a akym vysokym opatkom
ZAlex
prispievateľ
Príspevky: 232
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa ZAlex »

arminius napísal:Machead
Z tychto tasticiek ci ladviniek sa to blbo tasi, neraz musis odzipsovat co v strese pri beznej kontaktnej vzdialenosti 3 - 5 m neurobis vcas....
:roll:
Myslim ze je to dost irelevantne, nakolko nikto z vas nie je trenovany na taketo rychle zvladanie stresovych situacii a tym padom je podla mna uplne jedno ci treba najskor nieco odzipsovat (resp. odtrhnut suchy zips), alebo nie. Ta strata casu tymto ukonom je nepodstatna. Dolezitejsie je podla mna celkove "takticke" spravanie- t.j. uhyb, krytie a podobne. Pri kryti je dostatok casu na vytahovanie zbrane z kazdeho puzdra. :|
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2036
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Falco sa uz naucilo robit aj tasky ktore vyzeraju pomerne civilne/neutralne a pritom sa z nich da tasit lepsie/rychlejsie ako z naozaj civilnych tasiek. Maxpedition pre mna ale printuje celkom dost, podobne ako falco 512, z ktorej sa mi ale najlepsie tasilo spomedzi vsetkych falco tasiek.
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Vo videu http://youtu.be/TIkZ2nKrceo sa prednasajuci Michal Kyndl vyjadril, ze z taktickych dovodov niekedy nosi v revolveri na sebaobranu, ako prvy v poradi slepy naboj, dalsi naboj brokovy a ostatne ostre. Praktizujete nieco podobne pri noseni pistole?
Prílohy
image.jpeg
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

z taktických dôvodov... :D
pobavil. O brokových nábojoch sme tu už popísali dosť.
ZAlex
prispievateľ
Príspevky: 232
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa ZAlex »

Nie nepouzivam. Peterson to zhodnotil celkom dobre.
Osobne som toho nazoru, ze ak som rozhodnuty zbran pouzit, tak nebudem strielat do luftu slepakmi a opluvat niekoho sprskou brokov. Ak nemam v umysle na niekoho strielat , tak zbran ani nevytahujem. Takze osobne som zastancom FMJ.
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

To je silny argument, podobne som uvazoval. Preklinal som den ked som na strelnici naladoval cvicne do valca revolvera brokove magnumy (municia predosleho majitela co mi predal zbran) a potom som hlaven cistil takmer hodinu od "nalepeneho" olova. Pritom terc velkosti 50x70 na 10 m z papiera utrpel len minimalne skody. 8)
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Brokový náboj je vraj určený na hady. A ešte na ho..o. Alebo do zbierky.
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa onevan »

peterson napísal:z taktických dôvodov... :D
pobavil. O brokových nábojoch sme tu už popísali dosť.
No možná pobavil, nicméně je to praktická zkušenost. Zastavil střelnou zbraní 3 útoky na svojí osobu. Myslím, že z vás nikdo takovou zkušenost nemá. Máte sice jiný zákony co se KN a NO týče ale situace může nastat stejná.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"