Usp expert,alebo elite?

eraser21
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 11 years 2 months

Usp expert,alebo elite?

Príspevok od používateľa eraser21 »

Poradi mi prosim niekto s real.skusenostou? Rozhodujem sa medzi tymito dvoma hk. Skor ako na nosenie to bude na mierenku. V ruke som drzal experta,ale nestrielal som z neho. Inak aka je strelba z neho v porovnani s berettou 92fs a rugerom sr1911? Dakujem za kazde info.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Ak to chces na mierenku ako pises tak by som Ti odporucal ist do tej Elitky - koli dlzke zamernej.
eraser21
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa eraser21 »

Aj ma elite laka viac.. len neviem,ci bude splnat sutazne pravidla kvoli dlzke.. ak nahodou by ma napadlo to skusit. Dalej otazka,aky ma elite vyvrt?
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Pravidla akej mierenkarskej sutaze mas na mysli?
eraser21
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa eraser21 »

ved prave neviem,vsade sa spomina krabica rozmeru 225x150mm.. ako zbrane vlastnim uz par rokov,ale mam pocit,ze ziadna nieje vhodna na mierenku,preto toto riesim. bol by som ti vdacny,ak by si mi to dal na pravu mieru.. tj,ake su pravidla,resp,ake su rozmerovo povolene pistole, v akych kategoriach a aka zbran je na to vhodna.. dakujem
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

eraser : bez urazky.... Podla toho co pises by si rad sutazil v mierenke, ale nevies v akej kategorii a pod akou asociaciou.

Navrhujem ti postahovat si program mierenkarskych sutazi - Theplaky ti urcite rad posle kalendar. Chod sa na niektore pozret, pokecaj s ludmi, ochytaj si zbrane ktore pouzivaju a az nasledne ries problem ci Elite, alebo Expert... Lebo kludne mozes zistit, ze ti sedi Sig X Five, alebo nieco na baze 1911. A kupit nie lacnu pistol a potom rozmyslat na aku sutaz s nou ist neni zrovna idealne a to nehovorim o tom, ze ked sa netrafis tak naslednym predajom stratis aj financne.....

Tie "krabice" su napr. pri IPSC podla toho v akej kategorii strielas....
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Vzhladom na vyber zbrane nepredpokladam ze sa chces mierenke venovat v ramci niektorej z disciplin Slovenskeho streleckeho zvazu (http://www.shooting.sk).
Sutaze v mierenej strelbe zo "sluzobnych" zbrani organizuje pravidelne napriklad Slovensky Zvaz Vojakov v Zalohe (http://www.szvvz.sk). Na webe najdes kalendar, vysledky aj pravidla (btw uz je po sezone). Co sa tyka tej Tvojej dilemy s krabicou, pozri si clanok 3 v pravidlach, tam to mas vysvetlene: https://www.google.com/url?sa=t&source= ... nrEdRgMJFj
Vyskusaj si to jednu sezonu s tym co uz mas doma (mierenku kopec ludi uspesne striela aj s cz75). Ak pri tom rok vydrzis budes mat omnoho ucelenejsiu predstavu o novej zbrani ktoru si na mierenku budes chciet kupit :wink:
eraser21
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa eraser21 »

erebos, jasne,ze bez urazky, lebo si to vystihol presne :D som z vychodu, zucastnil som sa doslova amaterskych sutazi v dedinskych sportovych kluboch,kde si kazdy urcuje pravidla sam.. preto som zmeteny a dakujem za rady.. idem studovat :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"