SFP 9

RZ/X
občasný prispievateľ
Príspevky: 3
Registered for: 1 year 3 months

SFP 9

Príspevok od používateľa RZ/X »

Pozdravujem každého. Mám dotaz . Aký máte názor na HK SFP 9? Napr. spoľahlivosť, servis, slabiny. Ď.
Existuje aj vo verzii t4e.43, Co2. Dalo by sa používať na nácvik. Vraj s tým trénujú aj policajti. Rovnaké ako ostré. Výhoda rovnakého návyku. Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ahoj, vidím, že si tu nový. Máš vôbec ZP? Vieš, na akom si fóre?
:D
V prvom rade, túto tému ti zamykám, hneď pod ňou si si mohol všimnúť tému VP9, ktorá je o prakticky identickom modeli od HK.
:roll:
Keby si navštívil uvedené vlákno, ktoré má už x strán, našiel by si tam nielen názory, ale najmä skúsenosti užívateľov. Celkom prínosná vec. Názory sú dobré, zvlášť vtedy, keď hráš s kamošmi CS, v reále sú však na nezaplatenie skúsenosti. Aj tie cudzie. Vždy je lepšie, keď zbraň, ktorá sa ti pozdáva, preveria tisíce a tisíce užívateľov a prípadne aj nejaké tie špeciálne jednotky, čo je pre zbrojovky obvykle perfektný marketing.
8)
A teda, zbraň je to dobrá, podľa môjho NÁZORU vychádzajúceho z nejakých stručných skúseností, možno najlepšia vo svojej triede, keď oproti mlokovi má nielen lepšiu ergonómiu, ale najmä kultivovanejšiu spúšť. Detto v porovnaní napr. s Waltherom P99 aj PPQ. Ale to sa dozvieš hocikde inde na nete... Ja osobne však pre SA/DA spúšť naďalej preferujem P30.
:wink:
Dovoľ mi ešte otázku (budem rád, ak mi ju zodpovieš vo vlákne VP9 alebo cez PM), čo chceš trénovať s tou plynovečkou? Streľbu s tým nenatrénuješ a sušiť môžeš aj s ostrou, pokiaľ dodržíš zásady bezpečnej manipulácie. Či chceš si vyskúšať, aké je to mať niekoho pod hlavňou a pritom nechceš riskovať? Nuž, ale na to netreba vyhadzovať peniaze za plynovku...
Zamknuté

Návrat na "Heckler & Koch"