Kúpa HK USP

Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Slovak zozenie vymennu hlaven najjednoduchsie asi tu: http://www.igbaustria.com
- robia aj HK
- zo 45ACP sa da po vymene hlavne luskat .400 Cor-Bon (jeden clen tohto fora ma takuto konverziu vyskusanu na 1911tke od Norinca)
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa 50BMG »

Spravca strelninice Pod Rohackou ma hlaven na 400 corbon aj priamo v USP
https://www.youtube.com/watch?v=jvcjr42 ... ture=share
Naposledy upravil/-a 50BMG v 21 Feb 2019, 22:31, upravené celkom 1 krát.
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

Ja som takisto mal vysnivane usp a 1911 v 45acp hoci by som sa na nich len doma pozeral a hladkal ich, neslo mi o sport strelbu ani nosenie na to mam ine..proste to su moje vysnivane pistolky ale po kupe 1911tky (neskor aj usp)som s nou nejako zacal strielat viac ako s ostatnymi a to ma prinutilo zacat s prebijanim, sice tie pistole nikdy neboli na sutazi(iba raz 1911 na kvvz) ale strielam s nimi najradsej, je to skor o vasni,rekreacna strelba atd... inak nosenie a ine uzitkove sposoby pouzivania v nich pre bezneho cloveka nevidim
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

peterson napísal:Jack: budem ti oponovať v jednej veci. Svojho času som s Aggerom urobil na strelnici pokus. Záver z jeho USP 45 som nahodil na moje USP 9luger a vystrelil. Vsetko rozmerovo sedelo a nič sa nestalo.
Neoponuješ mne, ale oficiálnym údajom HK. Môžeš si to overiť aj na nete. Ja som, naopak, tvrdil, že v rukách to moc necítiť.
:wink:
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Je pravda, ze HK dava garanciu zivotnosti (nemennosti vlastnosti) 10 000 vystrelov?
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Nepamätám si, že by som niekedy zavadil o takú informáciu. U nás by som sa skôr spoliehal na záruky vyplývajúce z príslušnej (vnútroštátnej) legislatívy. Ale záruka desať tisíc rán na "služobné" modely od HK? Povedal by som, že mi to príde akosi málo, keby nebolo tých nedávnych naťahovačiek v Nemecku...
:twisted:
V každom prípade, asi si nepamätáš zdroj, odkiaľ si čerpal túto info?
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Tvrdi to dealer Canikov v CR. Pise o tom na fore zbranekvalitne.cz. Ale pre upresnenie, pise o zaruke.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Ked som si pred rokmi kupoval HK USP, myslim ze jedno z prvych na Slovensku, tak vyrobca deklaroval v letakoch minimalnu zivotnost zbrane 40 tisic ran. V tej dobe CZ udavala 15 tisic u CZ 75/85.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Veď práve. Americkí súdruhovia sa kade-tade po internete chvália aj kusmi, ktoré bez vážnejších problémov dávno nabehali cez sto tisíc. Meniť obvykle treba len drobnosti a ešte pružiny, lebo "zmäknú". Ono, na USP sa mi páči nielen tá spoľahlivosť, ale aj dizajn, ktorý je síce moderný, ale zároveň vychádza z dosť konzervatívnych východísk. Navyše, pri pohľade človek vidí, že HK pri konštrukcii a výrobe USP nešetrilo materiálom. Kvalitným materiálom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"