Hlada sa vlastnik zbrane H&K P2000SK

vigorous_clarke

Hlada sa vlastnik zbrane H&K P2000SK

Príspevok od používateľa vigorous_clarke »

Zdravim vsetkych.
Som tu novacik a potrebujem pomoct. Mam zaujem o kupu zbrane na nosenie (ZP mam) a tak som presiel vsetky weby a odporucania a recenzie a vybral si. Ide o zbran H&K P2000SK. Podla mojho nazoru (aj nazoru ostatnych so skusenostami so zbranami) mi najviac vyhovuje tato zbran hlavne co sa velkosti tyka a aj inych vlastnosti. No rad by som ju skusil na stretlnici. Problem je v tom ze v SR nemozem najst strelnicu kde by sa touto zbranou dalo zastrielat. Preto sa obraciam s prosbou na vsetkych citatelov a prispievatelov tohto fora.

Kto z vás vlastni tuto zbran (cela SR) a bol by ochotny zajst na strelnicu a umoznil mi ju vyskusat v akcii :-)) ? Ja len dufam ze sa najde niekto kto ju vlastni a bude taky ochotny.

Vdaka. S pozdravom DECCROS.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Deccros, hoď to aj do Heckleráckeho vlákna tu na webfore. Keby si chcel veľké USP, nebol by to problém (mám ho aj ja), tiež P30 už majú viacerí "webforáci", no nepamätám si, či sa tu niekedy mihol aj niekto s P2000SK. V každom prípade, ak ti sadne do ruky, nebál by som sa doňho ísť. Kúpa HK je vždycky dobrá voľba.
vigorous_clarke

Príspevok od používateľa vigorous_clarke »

Sa mi nechce verit ze je az tak malo vlastnikov P200SK.... ale vdaka za rady.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Deccros, radšej tomu ver. Medzi subkompaktmi u nás jasne vedú mloky. P2000SK som tuším aj obchytkával v Hermese, majú ju na pulte, ale koľko ich ročne predajú, to fakt netuším.
Ale vravím, ak chceš subkompakt, máš teda aj predstavu ako sa asi správa taký malý kvér a tá P2000SK ti sadne do ruky, určite sa do nej neboj ísť. HK nikdy nesklame.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Včera sme boli s partiou na strelnici a kamarat priviedol dvoch novych členov a jeden snich ak sa nemylim mal HK2000,do detailov som to nesledoval či je to ten dotyčny o ktorom je reč.Ale bol to kompaktik vzadu pri kladive mal vypuštanie ale niečo take,skusil som si spušt bola trocha dlha ale na konci priam až bodova a jemna,ak príde na buduce dam vačši postrech :wink:
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Poškulujem po novom kvére.HK pozitivny by som sa rad stal,tak zhanam stastneho majitela P2000SK 9x19 v.3 (SA/DA) pohybujuceho sa nieke na vychode :-) Osahat,zastrielat mi velmi pomoze v rozhodovani (konkurent Sig P290 9x19...).Danke
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Jedine cim mozem sluzit je P2000 full size (ak sa to da povedat o kompakte :P )

Ked budem mat cestu na vychod mozme dat rande.
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Hladanie zastavujem,už som HK+ (P2000SK) :lol:
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Gratz a vitaj medzi "chorymi" :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"