HK P2000 .40 SW

elegant_colden

HK P2000 .40 SW

Príspevok od používateľa elegant_colden »

Zdravym vsetkych. Potreboval by som poradit, chcem si kupit svoju prvu zbran a rad by som asi HK P2000 .40 SW, co je ale urcena raz iba pre americky trh. Neviete ci mi to vie predajca zohnat?
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

V pondelok idem k dovozcovi HK a mozem sa ti na to priamo spytat. Aj mna to zaujima, chcel by som P-2000 a najradsej v 40SW. Dam ti vediet. :wink:
elegant_colden

Príspevok od používateľa elegant_colden »

Dakujem, to by bolo fajn, opytaj sa prosim ta. Som zvedavy co ti povie. :)
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Zdravím páni, mohol by som poprosiť o malú láskavosť? Keď už si idete niečo zisťovať o tej HK P2000, mohli by ste sa spýtať už toho dovozcu (kto to je u nás na Slovensku krucinál vlastne? - lebo viacerí to tvrdia) či by sa nedali zohnať nejaké náhradné zásobníky na moju HK P30L a v akej cene by boli? Vopred ďakujem
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Ináč počuj 1mato, ak si chceš kúpiť prvú zbraň a myslíš to so streľbou vážne (teda tým myslím, že si chceš zastrieľať tak často ako ti to okolnosti dovolia) mal by si zvážiť kaliber tvojej zbrane, pretože cena munície .40SW sa u nás pohybuje pomerne vysoko (okolo 0,30€ čiže 10 SK/ks a viac). Nechcem ti do toho hovoriť, len ťa chcem upozorniť na dôležitý fakt. Podľa mňa by si mal ako prvú zbraň vybrať niečo skôr v kalibri 9x19mm Luger - čiže klasickú HK P2000, keď sa ti zapáčilo už to HKčko :wink:
elegant_colden

Príspevok od používateľa elegant_colden »

Dik za radu Yuri, tiez som nad tym najprv uvazoval ze kupim 9 x 19 mm, ale nakoniec som sa rozhodol, ze toto HK-cko chcem v .40 SW. a kupim potom este jednu nejaku inu pistolku na 9x19 mm. Ci zle myslim? Rad si necham poradit ak trepem :D
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

V .40S&W si radsej zober nieco, z coho budes strielat sporadicky a nielen koli cene. Zbran, z ktorej sa toho chystas vela vystrielat (kedze ide o prvu tak to predpokladam) by mala byt k strelbe cenovo dostupna (1/3 ceny naboja je sakra rozdiel) a opravitelna... treba ratat s tym, ze budes potrebovat vyuzit zarucny servis (a to pri kazdej zbrani, resp. kazdom strojarskom vyrobku) a nechcem vidiet, ako riesis reklamaciu takej hlavne... ked ide o vezriu na US trh, logistiku niektorych dielov v EU nikto neriesi.
Inak ako prva zbran je P2000 dobra volba (tiez som tak volil, ale v 9luger), len sa priprav na to, ze ked chytis potom do ruk akukolvek inu zbran a si detailista, bude sa ti kazda ina zdat v niecom nedorobena. :wink:
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa kriznik »

Yuri the GUN NUT napísal:Zdravím páni, mohol by som poprosiť o malú láskavosť? Keď už si idete niečo zisťovať o tej HK P2000, mohli by ste sa spýtať už toho dovozcu (kto to je u nás na Slovensku krucinál vlastne? - lebo viacerí to tvrdia) či by sa nedali zohnať nejaké náhradné zásobníky na moju HK P30L a v akej cene by boli? Vopred ďakujem
1-2 zasobniky na P30 by som aj ja zobral, podla ceny.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Chalani piste co chcete vediet. Ja si to napisem a v pondelok poobede idem k dovozcovy, opytam sa vam na to a opravit-posunut tritia co my tam montovali...
-Ruger
-H&K
-Glock
-Fobus
-Federal
-CCI
a este inych veci, ale neviem presne ze ktore, myslim vzduchovky a tak...
elegant_colden

Príspevok od používateľa elegant_colden »

gewehr: vsak uvidime ci sa da ta P2000 .40SW vobec kupit v EU. Neviem este ci budem mat tolko casu chodit vela strielat, skor to vidim tak raz-dva krat do mesiaca. Preto zatial ten cenovy rozdiel naboja neriesim. Ak budem chciet vela strielat a budem mat na to cas tak kupim este nieco v 9Luger, aj ked netusim co by to malo byt. Rad by som mal to HK P2000 v .40SW, a druhu zbran si necham poradit.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

1mato napísal:Neviem este ci budem mat tolko casu chodit vela strielat, skor to vidim tak raz-dva krat do mesiaca.
Strelnica 2x mesacne, to je povedzme 400 nabojov mesacne, t.j. 4800 rocne. Ak beriem cenovy rozdiel 9L vs. .40SW len cca 0.1€ na kus (Ares), rocne to urobi rozdiel okolo 500€ (co je napr. fungl novy Glock alebo K100).

Je samozrejme kazdeho vec, aku vahu priklada usetreniu takej sumy.
Pri prvej zbrani by som na zaciatok odporucal intenzivnejsi trening kvoli zafixovaniu ovladania a bezpecnej manipulacie.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:51, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

A čas a spotrebak čo, to je zadarmo?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:51, upravené celkom 1 krát.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...No HK P2000 40SW, nieje len pre USA, ale je aj v ponuke v EU. HK P2000 40SW stoji 799,-€ bez zlavy a dodavka trva od troch tyzdnou do pat mesiacov. Zalezi to od pruznosti HK. Momentalne ju tu nemaju na sklade.

Zasobniky P30 - P30L maju na sklade a stoja 58,42€ :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"