Ktorý P30?

ako by ste sa vy rozhodli ?

P30 .40 SW Full Size
2
7%
P30 .40 SW Compact
1
4%
P30 9x19 Full Size
25
89%
 
Celkom hlasov: 28

inspiring_murdock

Ktorý P30?

Príspevok od používateľa inspiring_murdock »

Ospravedlnujem sa ze vytvaram dalsiu temu ale potreboval som pridat hlasovanie.Dneska som bol zase v obchode a pozerat Compact a Full Size tejto pistole.ručka(zasobnik) su rovnakej velkosti akurat ta hlaven. stal som tam hodinu jak puk obzeral a rozhodnut som sa nevedel.Jednak je dilema v kalibry pretoze potrebujem univerzalnu zbran aj strelnica a hlavne obrana.Niekto tvrdi ze 9MM a .40 SW na obranu neni rozdiel.ze len 8 percent niekto tvrdi ze .40 SW je o 50 percent silnejsia precital som o tom milion clankov ale vsade inak. Kebyze idem do .40 sw tak kacenu si chcem nechat na strelnicu ale velmi mi nevyhovuje pri noseni (skrabe ma kladivko,K100 ju ma moc velke ) a po druhe zbran sa mi ani velmi nepaci.Ale v dobe ked som ju kupoval za tie peniaze jednoznacna kupa.

Taktiez dilema vo full size vs Compact.Kacena sa mi v pohode nosi len keby nebolo toho kladivka K100 je trosku dlhsia ako P30 v plnej velkosti.Ked som strcil oboje do vnutorneho puzdra tak rozdiel som nejak necitil

Vsetky 4 varianty stoja rovnako 780 euro takze fakt tazko.
EDIT: stvrtu moznost nechce pridat
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa kriznik »

Neviem co tu chces hlasovat. P30 je full size, P30L ma predlzenu hlaven a vyraba sa iba v 9x19mm.
inspiring_murdock

Príspevok od používateľa inspiring_murdock »

takze vlastne ta vacsia bola len predlzena (L) a klasicka nebola kompakt ale klasicka full size? trosku som sa zmylil asi tym ze predlzena bola cca ako K100
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Prepáčte páni, ale pokiaľ ja viem, tak P30tka sa vyrába len v kal. 9mm Luger a to v prevedení P30 (štandardná 4"hlaveň) a P30L (asi o 1,5cm predĺžená hlaveň). Ak sa mýlim opravte ma a odporučte zdroj, z ktorého ste tie informácie zistili, nech sa aj ja poučím. P30L sa aj mne zdala príliš dlhá na nosenie, hoci je to len o pár cm dlhšia verzia, nakoniec som zakotvil v Glocku 19, ale keby sa teraz rozhodujem, tak by som si vybral buď HK P30 alebo Berettu Px4 Storm :wink: 8)
inspiring_murdock

Príspevok od používateľa inspiring_murdock »

http://www.hk-usa.com/civilian_products/p30_general.asp

v amerike je na milion percent a predajca povedal ze na 90 percent ju bude vediet zohnat v tomto kalibry ale nevie ako dlho to potrva
inak 9x19 ma kapacitu 15 a .40 SW ma 13
inspiring_roentgen

Príspevok od používateľa inspiring_roentgen »

ta "kompakt" verzia, zase az tak moc kompaktna nie je

v skutocnosti je velkostostou medzi glock 17 a 19 (blizsiek k 19)
inspiring_murdock

Príspevok od používateľa inspiring_murdock »

ono to vlastne ani compact neni lebo copmpact P30 sa nerobi.je len klasicka full size a predlzena L ktoru som oznacil ja milne ako full size
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

len neviem ci sa ta 40sw verzia nevyraba v tovarni v amerike iba pre USA trh lebo v Nemecku som ju v ponuke vobec nevidel a pochybujem, ze by sa vyrabali tu a prevazali do USA.
inspiring_murdock

Príspevok od používateľa inspiring_murdock »

no skusim zistit zajtra budem mudrejsi.ja tu zbran chcem hlavne kvoli tomu kalibru plus bonus jej kvalita a vyzor.tak ked je to tak tak si asi necham kačenu
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

H&K P30 V3 .... neni o com, bral by som hned vsetkymi desiatimi keby ze mam 8 kil bokom ...

http://www.hermes.sk/e-shop/hk/hk-p30-9 ... arianta-3/
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"